137 OKTOBER 1. Benoemd tot burgemeester van Heiloo mevrouw mr. J. M. Corver-Van Haaften uit Heemstede, oud-lid van de Tweede Kamer. Ir. A. J. Boltjes, adjunct-directeur van de H.T.S. volgt de met pensioen gegane directeur, de heer D. G. Ro- MIJN, Op. Het concern van Lucas Bols neemt de wijnhandel We duwe G. Oud Pzn en Co n.v., gevestigd aan de Spaarn- damseweg, over. De heer H. Blokland, inspecteur van politie, benoemd tot hoofdinspecteur en leraar aan de school voor politie opleiding in Hilversum. Benoemd tot hoofd van de afdeling brandpreventie bij de Haarlemse brandweer de heer M. J. Brandsen. 2. Met ingang van 1 december is benoemd tot hoogleraar planologie en demografie aan de Rijksuniversiteit te Groningen drs. G. J. van den Berg uit Heemstede. 5. Viering van het 60-jarig bestaan van Spaarndams Ge mengd Koor. Bij zijn afscheid als voorzitter van de Coöperatieve Woningbouwvereniging voor gemeentepersoneel wordt de heer W. C. van Kampen de gouden eremedaille, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau, toegekend. De heer Egbert Vos uit Heemstede 40 jaar organist. 9. In de gemeenteraad wordt een interpellatie gehouden over het verbod van burgemeester mr. O. P. F. M. Cre- mers tot het houden van openbare voorstellingen van „De Smoeshaan", welk verbod in het gehele land veel reacties heeft ontketend; de meerderheid van de Raad keurt het beleid van de burgemeester goed. Voor de bouw van een nieuw bejaardencentrum (103 bedden) aan de Schotersingel stelt de raad f. 3.600.000 beschik baar. 10. Viering van het 75-jarig bestaan van de afdeling Haar-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 141