138 lem van de r.k. onderwijzersvereniging ,,Sint Augus- tinus". Benoemd tot erelid van de afdeling Haarlem van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond de heer J. H. Luijken. 11. Viering van het 50-jarig bestaan van de Vereniging het Christelijk Lyceum (sinds 1 augustus Christelijke Scho lengemeenschap Haarlem-Zuid) met een herdenkings dienst in de Grote Kerk en een receptie in het Frans Halsmuseum. Ingebruikstelling van de Monica-kleuterschool aan de Wenenstraat. 12. De heer H. D. G. A. Immink legt zijn huisartsenpraktijk in Bloemendaal neer. Bekend wordt gemaakt dat de Grafische bedrijven n.v. (Haarlems Dagblad) met ingang van 1 januari 1969 een fusie aangaat met de Drukkerij A. Stuurman n.v. in Zaandam (Dagblad De Typhoon). 18. Viering gouden jubileum Woningbouwvereniging Sint Bavo. 19. Burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers stelt het nieuwe dierenasyl aan het Houtmanpad in gebruik; het gebouw aan de Ridderstraat wordt verlaten. De afdeling Haarlem van de A.R.K.A. (katholieke amb tenarenbond) viert haar 50-jarig bestaan. Herdenking van het 125-jarig bestaan van de R.K. kerk (Sint Jozefparochie) aan de Jansstraat. 20. Bevestiging en intrede van ds. J. Borghardt als predi kant van de Nederlands Hervormde gemeente Haarlem (wijk 1). 23. Wethouder D. J. A. Geluk stelt de Dr. Albert Plesman- school (openbaar lager onderwijs) aan de Bernadotte- laan in Meerwijk in gebruik. Mr. H. C. Wieringa, samensteller en auteur van „Haar lem in photographieën", biedt het eerste exemplaar aan burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers aan. 24. Ten behoeve van de kleine Haarlemse monumenten

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 142