140 NOVEMBER 1. De in 1907 opgerichte Ysvereniging van Haarlem en omstreken en de in 1966 gestichte Hardrijvereniging Haarlem gaan op in de uit 1869 daterende Ysclub voor Haarlem en omstreken. 6. Oud-leerlingen van Jacob Bijster geven in de Grote kerk een concert ter herdenking van het feit dat het tien jaar geleden is, dat hun leraar en organist overleed. Het Minerva-theater in Heemstede wordt gesloten. 7. In de Vleeshal is een tentoonstelling, gewijd aan de eerste wereldoorlog, ingericht. 8. De heer H. F. Heerkens Tijssen te Bloemendaal, be noemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau, ter ge- gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de door hem opgerichte Firma H. F. Heerkens Tijssen en Co, make laars in assurantiën, in Amsterdam. 9. Viering van het 60-jarig bestaan van de afdeling Haar lem van de Vereniging van Handelsvertegenwoordigers, Verzekeringsinspecteurs en leidinggevende commerciële Buitendienstfunctionnarissen „Sint Ghristoffel". 13. Ingebruikneming van de hervormde „Ontmoetings- kerk" in Schalkwijk. 17. Wethouder W. van Liemt verricht de opening van de nieuwe werkplaats en kantoren van Holland-Techno n.v. aan de H. N. Werkmanweg. 20. De gemeenteraad besluit een bedrag van f. 1.900.000 beschikbaar te stellen voor de bouw van een brug over het Noorder Buiten Spaarne tegenover de Transvaal- straat, ten behoeve van een betere verbinding met het industriegebied in de Waarderpolder (de industrieën zijn bereid in de komende vijfjaar f. 350.000 bij te dragen) en benoemt de heer Th. M. E. Liket uit Naarden tot direc teur van de toekomstige scholengemeenschap in Schalk wijk. 21. De R.K. Stichting voor Geestelijke Voksgezondheid

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 144