190 Huysvrouw van Hermanus van den Berg, castelijnnesse in de herberg De Ojevaar aan de Zijlpoort. Berg, Gerrit van den; v. Als mr. blikslager overleden. Berkhout, Nicolaas; v.C. - 4. Berloo, Matthijs; v. Bernard, Adrianus; v. Berteleyn, Jacobus; v. Berteleyn, Jan; v. Elias en Jan Berteleyn. Lindweevers van de Heer Pr Vermeulen. Door dezelve bedankt om 't groote Keeze geschreeuw. Behoeftig overleden. Berteleyn, Elias; v. Elias en Jan Berteleyn, Lindweevers van de Heer Pr Vermeulen. Door dezelve bedankt om 't groote Keeze geschreeuw. Behoeftig overleden. Best, Willem; v. Betting, Arnoldus; v. Beukers, E; vr. Huysvrouw van een keurslijfmaker die nader Bataafsche schipper op Lijden is geweest. Beukers, Jan; v. Beukers, Gornelis; v. Bataafsche schipper op Lijden. In 1832 overleden. Beuling, Gerrit; v. Beulingen, Jan van; v. Om looddieverij aan de galg ge- geeselt en gebrandmerkt. In 't tugt- huys overleden. B(e)ykerk, Isaak; v. Als castelijn van de Doelen overleden. Bikkers, Jan; v. Blad, Pieter; v. Blad, Willem; v. Bliemer, Hendrik; r. Bliemer, Hannes; v. Om dieverij uijt Haarlem voort- vlugtig. Bliemer, Philippus; v. Bliemer(s), Pieter; v. Bataafsche dienaar van de justitie. Overleden. Blikman, Jacob; v. Blikman, Jan; v. Blink, Huibert; v. Blom, J.; v. Blom, Hendrik; v. Mr. schoenmaker. Bankroet en aan de gevolgen van een slegte levens wijs in het buijtenhuijs overleden. Blommers, Jan; v. Blomsaat, Dirk; v. Lindwever. Als kroeghoudersknegt arm overleden. Boermans, Fredrik; v. Boermans, Albertus; v. Boermans, Hendrik; v. Om valse handtekening en slegt gedrag voortvlugtig. Boerse, Pieter; v. Bogaard, Antony van den; v. Als hovenier in armoede overleden. Bolleurs, J.vr. Dochter van de Hortelanus. Thans huijsvrouw van Pr. du Crocq. Wel ongelukkig. Bolleurs, Arent; v.C. - 5. Boltjes, Johannes; v.A. Bombaars, Hendrik; v.C. - 2. Bommel, Jan Jansz van; v. Bongaardt, Johannis; v.A. Mr. Kapper en paruijkemaker. Be hoeftig overleden. Bonte, Laurens; v. Boodegraave, Hannes; v. Boolman, Anthonie; v. Boom, Martinus; v. Bos, Nijs van den; v. A. Thans schoenlapper en porder. Bos, Anthony ten; v. Bos, Petrus; v. Bosch, Willem; v. Als rentenier in het proveniershuys overleden. Bosman, Coenraad Albertus; v. Coopman in rieviervisch. Kroeg houder. In armoede overleden en deszelfs huijsvrouw en dochter eer loos na Amsterdam vertrokken. Bourgonje, Ary van; v. Bouwmeester, Hendrik; v. Thans in 't Diaconie armhuys. Bouwmeester, Willem; v. Als broodbakker bankroet en als kerkveeger van de groote kerk in 1833 overleden.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 192