191 Braak, Laurens van den; v.C. - 4D. Braakenburg, Elias; v. Braakenburg, S.vr. S. Braakenburg en J. Braakenburg gezusters, mussemaaksters en poppe- winkeliersters. Braakenburg, J.vr. S. Braakenburg en J. Braakenburg gezusters, mussemaaksters en pop- pewinkeliersters Brakenburg, Jacobus Jacobs; v. Brakenburg, Jan; v. Thans draaybankwerker in de Ber- krosteeg. In Armoede. Brakenhoff, Bern. Anth. Fransz.v. Muzikant. Bankroet na Castricum vertrokken. Bramer, Pieter; v. Bataafsche koorndrager, Door 't gebruijke van te veel sterke drank spoedig overleden. Brinkman, Hendrik; r. Brinkman, Hendrik; v.A. Kroeghouder. Bedrieglijke debitand in de loterij. Als rentenier over leden. Broek, Gerrit van den; v. Broek, Casper van den; v. Als poppewinkelier behoeftig over leden. Broese, Jan; v.G - 2. Als makelaar overleden. Broese, Isaac; v.A. Als broodbakker bankroet. Nader doodgraver en baardrager. Als schipper op Lijden in de Lijdsche Vaart overleden. Broese, Benjamin; v. Borstelmakersknegt. Om dieverij bij zijn Hr en Mr in 't Tugthuijs ge- condemneerd en daar overleden. Bronkhorst, Hendrik; v. Brouwer, Jan; v. Als turfschipper en rentenier over leden. Brumer, Joseph; v. Brussel, E. A. Z. van; vr. Huysvrouw van Hermanus van Brussel, versierd met de gemeenste karakters van haar sekte. Brussel, Hermanus van; v. Brussel, C. B. van; v. Bruijn, Abram; v. Bruijnsteen, Johannes; v. Als roggebroodbakker bankroet. De bakkerij op de 5 Hoek wege ge sloopt. Te Amsterdam behoeftig overleden. Bulters, Jan; v.A. Burg, Isaac van der; v.A. Burg, Paulus van der; r. Buuren, Martijn; v. Buy, Martinus du; v. Buijning, Pieter; r. Buys, Cees; v. Tamboer majoor bij de Keeze schutterij. Arm overleden. Byleveld, Thomas; r. Bijlevelt, Lucas van; v.C - 6. Cambier, J. J.2 D. Camerling, Anthony; v. Als broodbakker bankroet. Door dronkenschap in armoede overleden. Capelle, Josua; v.A. Mr schilder en glaazemaker. In 't Diaconie Armhuys overleden. Cardoes, Dirk; v. Casanowa, Frans; v.A. Frans en Jan Casanowa, gebroeders, bijde bankroet uijt Haarlem ver trokken. Casanowa, Jan; v. Frans en Jan Casanowa, gebroeders, bijde bankroet uijt Haarlem ver trokken. Casteele, Abrah. van de, Jr; v. Ceune, Jan; v. Chambre, Nijs de la; v. Als voerman opt laast van zijn leven zonder paarden. Arm overleden. Claas(s)en, Frans; v. Als kroeghouder krankzinnig over leden. Cleeff, Jan van; v. Vader en zoon (Gerrit en Jan van Cleeff). Bijde als koekebakker zon der oven overleden. Cleeff, Gerrit vanv. Vader en zoon (Gerrit en Jan van Cleeff). Bijde als koekebakker zon der oven overleden. Climbie, Christoffel; v.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 193