192 Coets, (ook Koets) C.vr. Castelijnnes van 't logement 't wa pen van Amsterdam genaamt in den Haarlemmerhout. Nader door de justitie uijt 't voorn, logement ge- haal en geplaast in 't huys van Ci viel Arrest in de Zijlstraat om reden van wanbetaaling. Corswaagen, Evert; v. Cossée, W.vr. Dochter van een kleermaker. Eerste actriese bij de Bataafsche toneel- liste en als juffrouw vadoek of juf frouw van plijzier overleden. Cossé(e), Jan; v.C - 4. Mr kleermaker. In 't Roomsche Armhuys overleden. Coulle, Jan; v. Solliciteur van de Klijne Bank. Naa Zaandam vertrokken en over leden. Cramerus Jr, Ernst Willem; v.C - 5A. Crommelin, Herm. Arns.v.A. Daaldrop, Nicolaas; v. Daalen, Jacobus van; v. Triafant weever. In 't Menonite Armhuys in 1833 overleden. Daalen, Hendrik vanr. Kroeghouder en eerste voorvegter. Als metzelaarsknegt in 't Gasthuijs overleden. Dam, Harmen van; v.C - 5. Straatlooper met nieuwe slaa en radijs etc. Overleden. Dankmeijer, Jan; v.A. Dedel, Evert; v. Als koster van de Groote Kerk door slegt gedrag geremoveerd en zo uijt Haarlem vertrokken. Deege, Baarend; v. Dekker, Willem; v. Demkes, Jan; v. Denijs, zie Nijs de. Dernis, Jan; v. Als schaaren en messeslijper in ar moede overleden. Dessont, Jean Jacques; v.C. - 6 A. Det, Jan van; v. Lijfbediende bij de Heer Parvé. Nader straatmaker. Na Den Haag vertrokke. Det, Barend van; v. Det, Albertus van; v. Diepenbroek, Hermanus; v. Diesen, Gerrit van; v.A. Diesen, Jan van; v.C - 2. Dietrich, Godfried; v. Doeble, Dirk; v. Dokkum, Roelof vanv. Mr timmerman. Bankroet in 't Diakonie armhuijs overleden. Dokkum, Johannes van; v. Mr. timmerman aan 't Bagijnhof. Arm bezorger bij de Gereformeerde Gemeente. In groote armoede over leden. Deszelfs weduwe thans als armetant in 't Roomsche arm huijs. Dokkum, Jacob van; v. Domselaar, Isaac van; v.A. Doyer, Hendrik Assueriszv. Dragt, Jan van; v. Driehuijsen, Isaak vanv.A. Droog, A. C.v.A. Druyvesteyn, J. W.3 D. Duijndam, Cornelis; v. Duijts, Jan; v. Dijk, Nicolaas van; v. Ebbe, Mathijs; v. Als broodbakker bankroet en na Purmerend vertrokken. Eden, Fredrik; v. Schuldig aan dieverij en aan zelfs- moord overleden. Eden, Roelof; v. Na Hillegom vertrokken. Eer, Hubertus van; v. Eerdziek, J. G.; v.A. Ehman, Hermanus; v. Elout, Jacob; v. Bataafsche schippersknegt op Am sterdam. Arm overleden. Eist, Jan van der; v. Als kruijdenier bankroet. Toen Bataafsche stadsvuijlnis baas. Door zijn liegen en bedriegen eerloos weggejaagt. Als kroeghouder te Amsterdam behoeftig overleden. Enders, Klaas; v. Mr blikslager en kwakzalver. In 1832 overleden. Engel, J. H. ten; v.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 194