195 Jonge, Cornells de; v. Jongh, Anthony de; v. Jonkheer, Pieter; v. Jonkheer, Jan; v.C. - 5 D. Jorissen, Pieter; r. Juuls, Willem; v. Kaars, Jan; v. Timmermansknegt. Thans oud en arm. Kamerik, Jan van; r. Kampen, Jan van; v. Als mandemaker bankroet. Nader krengeslagter. In 't Diaconie arm- huijs overleden. Kanegom, Abraham van; v. Kappelhoff, Willem; v. Lindwever. Als serjant majoor bij de Keeze schutterij infaam gekas- seerd. Kaspers, Harmen; v. Katon, Anthony; v. Kelle, H. van der; v.A. Kelle, Pieter van der; v. Kemper, B.; r. Kensen, Hendrik; v.A. Als kastemaker overleden. De zoon schelmagtige verrader bij de Com missaris van politie onder de Fran- sche regeering. Kersten, H; r. Kersten, H.; r. Keun, Pieter; v. Mr loodgieter. Thans rentenier. Kiel, Hermanus; v. Kievits, Hendrik; v.C. - 3. Kist, Jan; v. Kist, Pieter; v. Als timmermansknegt behoeftig overleden. Klaasing, Willem; v. Mr. kleermaker. Door dronken schap in armoede overleden. Klapzweep, Laurens; r. Als schipper van Haarlem op Lijden overleden. Klefken, M. A.; v. Kl(e)yn, Minekus de; v. Bataafsche turfdrager. Tamboer bij de Keeze schutterij. Overleden. Klinkman, Jan; v. Klinkman, J.vr. Huysvrouw van Jan Klinkman, vuurwerkmaker aan de Groote Markt. Klopping, Philip; v. Kleermaker en winkelier, overleden. Klijn, A.vr. Huysvrouw van Johannes Klijn. Thans in de Smedestraat woon achtig. Klijn, Johannes; v. Mr. kleermaker. Als Bataafsche rouwmantel verhuurder overleden. Knaape, Willem; r. Koehorst, Jacobus; r. Als Koormolenaar overleden. Koele, Jan; r. Mr. Kleermaker. Bataafsch mande brander. Thans in 't roomsche arm- huys. Koeleman, Fredrik Willem; v. Kofferaad, Gerrit; v. Metzelaarsknegt en kroeghouder bankroet en behoeftig overleden. De zoon in navolging bankroet. Onlangs oppasser in 't tijdelijke hospitaal. Kok, Barend; v. Bataafsch beurtschipper op Zeeland. Overleden. Kok, Nicolaas; v. As drogist en kruijdernier bankroet. Nader commies bij de stedelijke belasting. Thans in 't Roomsch Armhuijs. Kol, Dirk; v. Kolk, Jan van der; v. Kolk, Otto van der; v. Koning, Cornelis de; v.A. Koning, Dirk de; v. Koning, Hendrik de; v. Als drogist bankroet na Leeuwaarde vertrokken. Koning, Dirk de; r. Als kroeghouder arm overleden. Koning, Frans de; v. Koning, Pieter de; v. Kooper, Hendrik; v. Kooy, Abraham; v. Kooylange, Willem; v.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 197