196 Kop, Jan; v. Als nooder ter begraafenis overleden Korver, Nicolaas; v. Tamboer bij de Keeze schutterij. Als borstelmakersknegt arm over leden. Koster, Gerrit; r. Als opperman behoeftig overleden. Kouwendaal, Matthijs; v. Kraan, Gornelis; v. Krabbenbos, Abraham; v.G. - 1. Kramer, Laurens; v. Schildersknegt en thans zeerehoofde trekker en knegt in het Buijtenhuijs. Kramer(s), Hendrik; v.C. - 6. Turfdrager en nagtwagt. Nader Bataafsche noodhulp aan 't Am- sterdamsche Veer. Behoeftig over leden. Kramers Jr, Jan; v. Korporaal van de nagwagt. Ba taafsche zout en zeep kruijder. Tateerder van 't rundvee. Thans geplaatst als commies bij de belasting te Zaandam. Heel gemeen. Kremer, Hendrik; v. Kroes, Dirk; v.A. Bataafsche briefbestelder. Als eerste dronkaart in 1821 in armoede over leden. Kroonenburg, Doris; v. Kruep, Hendrik; v. Kruijer, Pieter; v. Kruijs, Hendrik van der; v. Krijne, Cornelis; v. Als boer en kroeghouder overleden. Kubbens, Hendrik; v.A. Kulen(d)aal, J. G. Lodewijk; v.C. - 3A Laan, Jan van der; v. Lindwever. Arm overleden. Laar, Martinus van; v. Laar, Joseph van der; v. Lafalje, B.; vr. Huysvrouw van Lafalje, een pijpebrander. In 1829 in de Sint Pieterstraat arm overleden. Lanckamp, Gornelis; v.C. - 1 A. Lange, J. H. de; 4 D. Leenders, Wijnand; v. Mr kleermaker. In armoede over leden. Leerberge, Nicolaas; v. Leevenier, J.v. Lem, Wouter; v. Lemmersier, Abram; v. Lestevenon, W. A.1 D. Leurs, Jan; v. Als kaartzemakersknegt arm over leden. Leuwen, Matthijs van; v. Als wijnkooper en sluijker overleden. Leuwen, Frans van; v. Horlogiemaker, Bataafsche poor tier. Als poortier geremoveerd te Haarlem. Veel schulde gemaakt. Na Lijden vertrokken. Daar eenige tijd kroeghouder geweest en te Haarlem overleden in 1828. Leuwerik, Klaas; v. Lidt, Ghristiaan van; v. Bedriegelijke juwelier. Na Amster dam vertrokke. Lieste, Hendrik; v. Als Haagsche schipper overleden. Lieste, Abram; v. G. 3 D. Dirigerend volksmenner; als haven meester en doorgelapte turfschip per overleden. Limburg, Lourens; v. Als paruijkemaker en hairsnijder arm overleden en zijn weduwe aan de drank verslaaft. In 't Roomsche Armhuijs overleden. Logger, Anthony; r. Als boekbindersknegt na Schoon hoven vertrokken. Loon, Nicolaas van; v. Losselt, Jan; v. Lucas, Ghristiaan; v. Lindwever bij de Heer Pr Ver meulen. Om verregaande mishan deling en Keeze geschreuw buijten werkzaamheden gekomen en als zoetelaar en dobbelaar arm over leden. Lijnkamp, Jan; v. Lysman, Jan; v. Mabé, Pieter; v.G. - 3. Mabé, Pieter; v.A. Mabé, Fredrik; r. Macdonald, Isaac; v.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 198