199 Provie, Louis; r. Pruemen, Syme; v. Als pasantmeester in de brak op de Raaks behoeftig overleden. Puijn, Jacobus; v. Puijn, Jan; v. Puijn, Gerrit; v.A. Pypers, M.vr. Dochter van een loodgieter. Raademaker, Jan Jansz.v. Raademaker, Johannes; v. Rademaaker, Hendrik; r. Kroeghoudersknegt bij Harme Tim mer op de Klijne Krogt. In 't Roomsche armhuijs overleden. Rang, Coenraad; r. Raphuis, Andries; v.C. - 5. Als Bataafsche wijnsleper overleden Rassen, Gerrit; v. Rassen, Cornelis; v. Renoud, Jan; v. Renout, Jacobus; v. Reybroek, A.v. Twijnder. Als porder bij nagt be hoeftig overleden. R(e)ynders, Rut; v. Als mr loodgieter in 1832 overleden R(e)ynee, Christian; v. Als lappesnijder in 1833 overleden. Rie, Syme; v. Riet, Frans van; v. Riet, Willem van; v. Rietfoort, Nicolaas; v. Ritter, Hendrik Christiaan; v. Roggendorff, Andries; v. Roggeveen, Cornelis; v. Rookmaker, Isaak; v. Rossum, Gerrit van; v. Rossum, Cornelis van; r. Kantoorbediende. Als finanzier na Den Haag vertrokken en als eerste vloeker en wilde man alhier over leden. Rossum, Jacobus van; r. Debitand in sterke drank en liceu- ren. Als rentenier overleden in Onsend. Royen, Hendrik Adrianus van; v.C - 4. Rusac, Davied; v. Als franse broodbakker bankroet. Door de Waalsche gemeente ge- allimenteerd en behoeftig overleden. Ruskoop, Paulus; v.C. - 3. Rijsen, Reynier van; v. Rijsen, Josephus van; v. Rijsen, Pieter van; v. Rijzen, Jan Fransz van; v. Sabel, C.v. Santen, Hendrik Janse van; r. Savry, Hendrik; v. Schaap, Hendrik; v. Chirurgijn heelmeester en baard scheerder. Behoeftig overleden. Scheerder, Helmich; v.C. - 3. Schellinge, Johannes van der; v. Mr kleermaker. Thans in armoede aan 't scheepmakersdijk woonach tig- Schenkels, Gerrit; v.A. Schenkels, Jan; v. In 1800 munisipaal bij de Kneppel regeering. Overleden. Schermer, Cornelis; v. Scherter, Frans; v. Glanterie winkelier en vuurwerk maker. Thans armoedige dooze- fabrikant in een der kerkhuijsjes. Schieman, Casper; v. Schoevaart, Jacobus; v. Timmermansknegt. Bataafsche turf- drager. In 't Diaconie Armhuijs overleden. Scholthijn, Johannes; v. Mr kleermaker en winkelier. Ba taafsche houttelder. In 't Luther- sche Armhuijs overleden. Schouten, Gerrit; v. Als stadsschoolonderwijzer over leden. Schuman, J. P.v. Schuurman, Bernardus; v. Lappesnijder en winkelier. In maart 1834 behoeftig overleden. Schuijt, Jan; v. Schwegman, Hennrik; v.A. Sebil, Hendrik; r. Kroeghouder en hoerewaard in de Franse Ordonnaris. Muzikant bij de Keeze schutterij. Na Rotterdam vertrokken. Sebil, Albertus; v.A.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 201