200 Seele, Jan; v. Mr timmerman. Thans renteniertje. Segers, Klaas; v. Senot, Jacobus; v. Senot, Hendrik; v. Severijnse, Jan; v. Sevreinse, Jan; v. Na Amsterdam vertrokke. Seybel, Jan Coenraat; v. Sieburg, Nicolaas; v. Sieroo, JanJosep; v. Siewers, M.vr. Dogter van een schilder en kaartze- maker. Thans huijsvrouw van Jan van Ybergen de wijnwerker. Siewerts, Barend; v.A. Simons, Mechiel; v.A. Houtwinkelier en mattekoopman. Overleden. Sleehek, F.; v. Sluijter, Doris; v. Sluijters, Hendrik; v. Smit, Jan; v. Smit, Jan; v. Smit, Christoffel; v. Smit, Hermanus; v. Mr schilder en glaazemaker. In 't Oudemannehuijs overleden. Smits, Jan; v. Smits, Gerrit; v.C. - 6. Snyders, Coenraad; v. Snyders, Harmanus; v. Als kroeghouder overleden. Snyders, Pieter; v. Als commesaris van 't Amster damse binnenveer overleden. Soest, Hendrik vanv. Sollewijn, Hendrik; v. Sollewijn, Pieter; v.C. - 1. Sonpol, Daniel; v. Spaa, Lucas van der; r. Lindwever. Arm overleden. Sprang, Jan van der; v.A. Spude, Wessel; v. Staal, Evert; v. Stadman, Jacob; v. Stadman, M.vr. Dochter van een stalhouder en paardelapper. Als huijsvrouw van Hendrik Mijne arm overleden. Stam, Jan; v. St. Annaland, Joost van; v.A. Staphorst, Augustinus; v. Frans horlogiemaker. Staphorst, Roelof; v. Als kladschilder in armoede over leden. Staphorst, Hermanus Albertus; v. Staphorst, Jacobus; v. Stappen, Leendert van der; v. Star, Jan van der; v. Steenkamp, Cornelis; v. C. - 3. Als hoedfabrikeur bankroet en arm overleden. Steenweg, Arnoldus; r. Baardscheerder, bekend onder de naam van mr Piepoog. Arm over leden. Steggerda,J. G.v. Steyle, Hendrik van der; v. Stol, Hendrik; v. Straatjes, Jacob; r. Strengers, Willem; v. Strengers, Hendrik; v. Als commesaris van een aantal buijten veeren arm overleden. Struijk, Cornelis; v.A. Styrum, J. van; 5 D. Swart, Cornelis; r. Als spekslager overleden. Swartbol, Cornelis; v.A. Als courante drukkersknegt behoef tig overleden. Swartselaar, Johannes; v. Sypesteijn, C. A. van; 6 D. Tavenier, Abraham; v. Teekelenburg, Jan van; v.A. Stadsheelmeester en in 't Oudeman nehuijs overleden. Tekelenburg Jr, Jan van; v. Mr schoenmaker. Bij ongeluk door vergift behoeftig overleden. Tellinge, Jan; v. Terwe, Pieter; v. Testart, Cornelis Anthony; r. Tetmans, A. M.vr. Huijsvrouw van den boekverkoper Johannes Tetmans. Arm overleden. Tetmans, Johannes; v.C - 1. Tetrode, Jacobus; v.A. Boekhouder bij den ontvanger C. Boer aan 't turfkantoor. De ont-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 202