202 Vossen, Anthony van der; v.A. Als hovenier overleden. Vries, Steeven de; v. Vries, Hendrik de; v. Mr kleermaker, Als eerste dronk- aart overleden. Vries, Dominicus de; v. Schildersknegt in armoede. Als organist na Braband vertiokken. Vries, Gornelis de; r. Waal Malefijt, A. de Jr; v.A. Waarde, Nijs van; v. Waart, Jan van; v. Wageman, Willem; v. Wall, Jan Gerard van der; v. Walter, Jan; v. Walters, Jacob; v. Als buijldoekweever in 1829 over leden. Wandelaar, Gerrit de; v. Warning, Jan; v. Wassenaar, Gornelis; v. Wassenaar, Cornelis; v. Weber, Jan; v. Kroeghouder, Nader broodbakker aan de Zand vaart. Bankroet be hoeftig overleden. En twee zijner kinderen in navolging bankroet. Wee, Barend van; v. Mr. scheepstimmerman. Daarna Bataafsche schipper op Amsterdam. Overleden. Weeber, P.v. Weedenhoff, Hendrik; v. Weevering, Bastiaan; v.G. - 4. Weldijk, Hendrik; v. Wels, Fredrik; v. Wensing, Johannes Gornelis; v.G. - 4. Loodgieter en leydekker. Roomsch van religie. Bij de Kneppelregeering munisipaal en kerkmeester van de gereformeerde kerk. Arm overleden. Werf, Jan van der; r. Scheepstimmerman. In 1832 in dronkenschap in 't Spaarn verdron ken en zo overleden. Wesseling, Bernardus Antony; v. Westerhoeven, Joseph van; v. Westerhout, Nicolaas; v. Schelmachtige procureur die op 't laast van zien leven voor geen regt- bank meer mogt verschijnen. Over leden. Aan stukken in de kist ge- leyd. Westerveld, Gerrit van; v. Kroeghouder. De inboel voor de schuld verkogt en in 't Roomsche Armhuijs overleden. Wetering, Jan van de; v. Als wijnsleper en janeverlap arm overleden. Weysenzee, Heinrich Sebastiaan; v. Schaaren en messemaker. Behoeftig overleden. Willekes, Ghristiaan; v. Mr koekebakker. De bakkerij met de plaate en prente door de keel gelapt en arm overleden. Willekes, M.vr. Huysvrouw van Jan Willekes. Kas- telijnnesse in 't Keeze Stadhuijs in de Jansstraat geweest. Willekes, Janv.G. - 1. Gorrespondeerende volksmenner. Kastelein in 't Keeze Stadhuijs in de Jansstraat overleden. De zoon thans advocaat van de stad Haar lem. Willemse, Dirk; v. Als dronke schoolmeester arm over leden. Winne, Jacobus; v. Mr kapper en paruijkemaker. Be hoeftig overleden. Wit, Johannes de; v.C - 1. Wit, Isaac de; v. Wolf, Pieter de; r. Thans knegt in de Heerenkamer De Eendragt genaamd. Wooning, Jan van; v.A. Woortman, Jan; v.G - 2. Worsdell William; v.C - 2. Wyden, Jan van der; v. Wijk, Jan van; v.C. - 1. Als apotheker overleden; de zoon de rekenkamer als klerk ontzegt. Wijkhuijze, Hendrik; v. Wijnkamp, Isaak; v. Wijs, Matthijs; v. Wijze, Jacobus de; v. Ysendoorn, Barent; v. Als hovenier en winkelier overleden.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 204