292 13. Mr. B. Taconis, oud-administrateur ter gemeente-secretarie. 15. Mr. L. Ali Cohen, advocaat en procureur. 19. Simon de Heer, Bloemendaal, kunstschilder. 30. C. L. Becking, Heemstede, commandant van de voormalige Vrijwillige Burgerwacht van Haarlem. APRIL 7. L. Tollenaar, kunstcriticus en leraar tekenen. 20. F. S. Noordhoff, Winschoten, oud-wethouder van financien van Haarlem. 22. S. P. Visser, Heemstede, koordirigent. 24. J. W. van Melle, Doetinchem, oud-leraar Christelijk Lyceum te Haarlem. MEI 5. J. J. Schut, Heemstede, erevoorzitter Vereniging van Vrijzinnig Hervorm den. 22. J. A. L. Doyer, Bussum, oud-hoofd van de Tetterodeschool. 30. S. T. van Dijk, hoofd van de Spaarneschool te Spaarndam en leider van aubades op Koninginnedag aldaar. W. L. M. Oosten Beekman, hoofddirecteur van Oosten Interieursverzor ging- JUNI 4. F. L. Wichman, notaris en kerkvoogd van de Hervormde Gemeente te Haarlem. 6. G. M. Oord sr., Heemstede, stichter van Bovema (grammofoonplaten maatschappij). 22. J. A. Tjaden, Soest, vroeger directeur van H. J. Tjaden en zonen n.v., Haarlem. JULI 11. Prof. W. Leendertz, Santpoort, emeritus-hoogleraar van de Doopsge zinde Broederschap. 19. Ir. P. H. Lefebvre, Heemstede. 22. H. C. Vermeulen, Heemstede, directeur Haarlemse Voorjaarsbeurs. 27 Albert de Jong, Heemstede, publicist op het gebied van vrijheidslievend socialisme. AUGUSTUS 11. Mr. A. G. A. ridder van Rappard, burgemeester van Heemstede. 17. J. J. Kimman, directeur en oprichter van de n.v. Haarlemsche Rijwiel- en Automobiel-maatschappij Ed. Kimman en Co.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 294