293 25. H. J. Oonk, leraar Coornhertlyceum. 28. Dirk H. M. Harting, etser. SEPTEMBER 13. S. Prins, Bloemendaal, stichter n.v. Verenigde N.B.M.-bedrijven. 16. G.J. van Baar, secretaris Grondkamer voor Noord-Holland. 19. M. Brautigam, adjunct-directeur Gemeentelijke Dienst voor het Betalings verkeer. 20. Ir. G. Friedhoff. oud-rijksbouwmeester. 24. J. A. Bach, oud-bedrijfsdirecteur van de K.L.M., generaal-majoor b.d. van de Koninklijke landmacht en tandarts. 28. Pastoor H. Beek van de parochie Onze Lieve Vrouw van Zeven Smarten in Haarlem-Noord. OKTOBER 4. R. R. de Vries, gep. hoofdambtenaar Invoerrechten en accijnzen. 10 J. W. G. Anschütz, makelaar in onroerende goederen. 11. M. J. F. Ehrbecker, oud-hoofd van een openbare lagere school en oud raadsman van het Humanistisch Verbond. 15. F. H. W. Vliegen, oud-lid van de gemeenteraad. 19. J. de Smalen, oud-chef afdeling algemene zaken en personeelsaangelegen heden van de dienst Sociale Zaken. 20. H. F. van Marselis Hartsinck, oud-lid van de gemeenteraad en president kerkvoogd der Hervormde Gemeente Haarlem. 22. Prof. mr. C. T. Bertling, Bloemendaal, oud-bijzonder hoogleraar aan de Gemeente Universiteit van Amsterdam. 24. MevrouwJ. Schong-Visser (100jaar). Jac. FAHRENFORT,Overveen, oud-hoofdredacteur Financieel Dagblad. NOVEMBER 4. Ds. H. E. Beker, Doetinchem, emeritus-predikant bij de Hervormde kerk, vroeger in Haarlem. 26. A. G. G. Engelgeer, oud-hoofd van de Rijksaccountantdienst en oud-lid van de gemeenteraad. 27. P. V. de Wit, Wolfheze, oud-directeur van de Stadsbibliotheek en Leeszaal in Haarlem. DECEMBER 7. Mevrouw G. W. de Gou-Westerhout, echtgenote van de burgemeester. J. A. Hoekendijk, Heemstede, oud-reclasseringsambtenaar van de Prot. Chr. Reclasseringsvereniging. 16. A. P. W. van der Ham, Overveen, apotheker. Steenhuis, oud-administrateur-econoom van het Sint Elisabeths Gast huis.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 295