14 worden goedgekeurd. Het jaarverslag behoeft niet te worden voor gelezen, daar dit in het jaarboek 1974 staat vermeld. De heer Hoog bedankt de secretaris voor alle tijd en moeite, die de heer Breuning ook dit jaar weer aan de vereniging heeft be steed. Het financieel verslag van 1974 behoeft ook niet te worden voor gelezen omdat dit eveneens in het jaarboek is opgenomen. De kascommissie liet weten dat alle financiële bescheiden in orde waren bevonden en dat de penningmeester gedechargeerd kon worden. De penningmeester dankt de subsidie-gevers van de vere niging voor hun financiële steun. Tevens dankt hij de heer P.Saar- loos en de heer drs. J.J. Luyten voor hun inzet waarmee zij zich telkens aan de werkzaamheden voor onze vereniging wijden. In de nieuwe kascommissie werden benoemd de heer J.J.M. Klein, mejuffrouw H.T.A.M. Lohmann en de heer D. Vennik. Aan de beurt van aftreden zijn de bestuursleden: ir. D.J. Ensche dé, mr. C.W.D. Vrijland en C. Wiegel, die zich voor herverkie zing beschikbaar gesteld hebben. De vergadering gaat hiermee akkoord en de leden worden bij acclamatie herkozen. Teneinde een beter geregeld contact met onze jongerengroep, de Historische Werkgroep Haerlem, te kunnen onderhouden stelt het bestuur de leden voor de voorzitter van de Werkgroep in het bestuur op te nemen. De huidige voorzitter is de heer B. Sliggers, die bij acclamatie wordt gekozen. De voorzitter deelt de leden mee, dat de secretaris, de heer ir. H.A. Breuning, de werkzaamheden voor het secretariaat wenst over te dragen. Namens het bestuur dankt de voorzitter de heer Beuning voor de jarenlange prettige samenwerking en vooral voor zijn waardevolle inzet voor de verschillende bestuursactiviteiten. Van de vijfentwintig jaar dat de heer Breuning lid van het bestuur was, heeft hij elf jaar de functie van secretaris bekleed, waar de vereniging hem zeer dankbaar voor is. De voorzitter wees nog op de prettige samenwerking, die hij altijd met de heer Breuning mocht ondervinden en waar hij met genoe gen aan terugdenkt. Het contact met de heer Breuning hoopt de voorzitter nog lang te mogen voortzetten. Het bestuur wilde zijn blijk van waardering tot uiting brengen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1975 | | pagina 16