315 Officier Oranje-Nassau: ir. J.M. Langebaerd, directeur van het Provin ciaal Electriciteitsbedrijf van Noord-Holland (bij bevordering); -Tri- Koper, vicaris episcopalis van de bisschop van Haarlem, mr. H. Phaff, Bloemendaal; ir. D.N. Dammers, directeur van openbare werken en van het grondbedrijf Velsen; mr. W. Pluckel, hoofdinspecteur van 's Rijks belastingen bij de Fiscale Inlichtingen- en Opsporingsdienst te Haarlem; mr. B.H.G.J. Randag, secretaris van de Stichting Arbitrage Instituut Bouwkunst, Bloemendaal; drs. J.W. Bakker, directeur van de Nederlandse Zachthoutbond te Amsterdam, Bloemendaal; W. Bloe mendal, project manager van het Astronomisch Nederlandse Satelliet project ten behoeve van het Industrieel Consortium ANS, Aerdenhout; ir. J. Verheus, technisch adviseur voor nucleaire aangelegenheden bij Shell Internationale Petroleum Mij b.v. te 's-Gravenhage, Heemstede, mr. S.C.H. Coebergh, voorheen lid van de raad van bestuur van de Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven n.v. te Haarlem, Wasse naar; M.W. Savrij Droste, directeur van de Koninklijke Droste Fabrie ken b v te Haarlem, Bloemendaal; Kees Verwey, portretschilder en aquarellist,Haarlem; prof. dr. ir. H. van Riessen, vice-voorzitter van de Stichting 1940-1945, Aerdenhout; drs. F.A. Vissers, algemeen econoom van de Congregatie der Broeders van Sint Joannes de Deo-Nederland, Haarlem (zie 1 mei). Ridder Oranje-Nassau: A.A.W. Ruling, Heemstede, oud-gemeentelijk inspecteur van het onderwijs; J.C.l van Niekerk. burgemeester van Hil- legom; D. Thomassen a Thuessink van der Hoop van Slochteren, bur gemeester van Bennebroek (zie 30 april); J. den Nijs, adjunct-directeur van de bijzondere technische school „Sint Petrus"; J.G. Verhage, hoofdcontroleur-A van 's Rijks belastingen bij de Fiscale Inlichtingen en Opsporingsdienst; J.W. Boogaards, hoofddistrictsbouwkundige bij de Rijksgebouwendienst; H. Schol, Vogelenzang, referendaris bij de Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noord-Holland; J. Rietveldt, Bennebroek, rayonchef bij de Meetkundi ge Dienst van de Rijkswaterstaat; A.M. Buis, oud-chef productie bij de N V Nederlandse Spoorwegen; K.G. d'Engelbronner, Heemstede, hoofd motorenafdeling van de Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N V G de Vogel, bureauchef der P.T.T.; B. de Heer, Velsen, bedrijfs- directeur bij Hoogovens Umuiden B.V.; A.P. Goossens, voorzitter van het hoofdbestuur van de Nederlandse Katholieke Slagershond; H.J. Hesselman, Heemstede, penningmeester van het hoofdbestuur van de R.K. Banketbakkers Patroonsvereniging; H.A. Meijjes, Velsen, tech nisch coördinator sector Warmwalserijen bij Hoogovens IJmuiden B.V.; majoor J. Jochemus, van het dienstvak van de officieren voor speciale diensten der infanterie (met de zwaarden); P. Vons, Santpoort, hoofd grondstoffentransport bij de Papierfabriek Van Gelder Zonen N.V.; D. Monsma, technisch hoofdambtenaar le klasse bij het vijtde district der Arbeidsinspectie; G.G. Tijsterman, 2e adjunct-secretaris bij het secretariaat van de Uitkeringsraad Vervolgingsslachtoffers 1940-1945. Gouden eremedaille Oranje-Nassau: L.W.M. Robijns, Bloemendaal; D. Slootweg, brandweermeester bij het Ministerie"van Binnenlandse Za-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1975 | | pagina 317