316 ken; K. Berghuis, assistent wegonderhoud bij de N.V. Nederlandse Spoorwegen; P.C. van Dongen, medewerker bij de N.V. Nederlandse Spoorwegen; J.J. Delfos, Santpoort, oud-chef van het kantoor Haarlem van het Reisbureau Lissone-Lindeman; mej. T.F. Geertsema, Zand- voort, oud-chef van de afdeling vestigingswetten van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omgeving; N. Kluft, Haar lem, hoofdcontroleur van de arbeid bij het zesde district van de Arbeids inspectie; C. Hagen, musicus; C.Th. Smal, oud-leider van de Gymnas tiekvereniging „Bato" en lid van de Technische Commissie van de Kennemer Turnkring van het K.N.G.V. (bij, bevordering); mevrouw M.C. Sterrenburg-van de Sande, voorzitster van de vrouwenvereniging van de Nederlandse Protestantenbond, afdeling Zandvoort. Zilveren eremedaille Oranje-Nassau: P.A. d'Hont, Zandvoort, koster van de Agathakerk; mej. A.M. Fillet, commies bij de N.V. Algemene Transport en Expeditie Onderneming Van Gend en Loos; W. Schipper, Santpoort, waarnemend dirigent en oud-bestuurslid van het Fanfare korps „Wilhelmina"; P. Wiedijk, bestuurslid van het Fanfarekorps „Wilhelmina". Bronzen eremedaille Oranje-Nassau: J.P. van Steen, technisch beambte B bij de Marinekazerne te Amsterdam; J.F.A. de Leeuw, Santpoort, directiechauffeur bij Ford Nederland N.V. te Amsterdam; D. Michel- son, voorheen boorder bij de Nederlandsche Dok- en Scheepsbouw Mij te Amsterdam. 29 Bij zijn afscheid als hoofdkeurmeester bij de Keuringsdienst van Waren is de heer J. de Boer toegekend de gouden eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 30 Burgemeester D. Thomassen a Thuessink van der Hoop van Sloch- teren van Bennebroek neemt afscheid wegens het bereiken van de leef tijd van 65 jaar (zie 22 aug.). MEI 1 Drs. F.A. Vissers is 25 jaar economisch directeur van de ziekenhuizen Sint Joannes de Deo in ons land (zie 8 aug.). De eerste paal wordt geslagen van de uitbreiding van Merck, Sharp Dohme B.V. in de Waarderpolder; de kosten van het gebouw, dat 100 meter lang en 32 meter hoog wordt, bedragen 50 miljoen gulden. 2 Bij zijn afscheid als hoofdagent van politie ontvangt de heer A.L. Mei- land de zilveren medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Installatie van Dr. B.A.M. Peters, die rector wordt van de Mariastich- ting, als deken van Haarlem der R.K.kerk; hij volgt pastoor Beemer op die zich meer gaat wijden aan het pastorale werk. 4 Burgemeester Mr. dr. L. de Gou onthult een uithangbord dat aan de gevel van De gekroonde Moor aan de Grote Houtstraat is aangebracht, ter gelegenheid van het 175-jarig bestaan van de sigaren- en tabakshan- del Van der Pigge B.V. Wethouder W. van Liemt stelt de parkeergarage op het Stationsplein in gebruik.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1975 | | pagina 318