Overledenen in 1975 329 JANUARI 3 R. Stouthamer, oud-hoofd Koningin Wilhelminaschool, Overveen, voorzitter der scholen van Christelijk buitengewoon onderwijs. 7 P.R. Bloemsma, Bloemendaal, architect 11 Guus Boersma, acteur en regisseur bij het amateurtoneel. 14 S. Attema, Zand voort, makelaar. 21 H.H. Kraneveld, actief in amateur-toneelkringen. 27 H.J. Voors, oud-secretaris-penningmeester van de Koninklijke Algeme ne Vereniging voor Bloembollencultuur. K.J. Aanstoot, Bloemendaal, architect. 31 D.A. van Waardenburg, Bennebroek, rustend arts. FEBRUARI 1 Chr. C. Wolff, oud-wethouder van de voormalige gemeente Schoten en oud-raadslid van Haarlem. 2 A. Rood, oud-raadslid van Haarlem en oud-voorzitter van de Woning bouwvereniging Sint Bavo-Oost. 7 Jan Overtoom, vroeger amateur-toneelspeler, o.m. bij Thalia. 8 P.C.H. Hoofd, oud-conrector en leraar Engels van de scholengemeen schap Sancta Maria. C.P.H. Zwart, directeur kantoor Haarlem-Noord van de Algemene Bank Nederland. 10 M. Klein, directeur van het crematorium Westerveld. 19 Ir. W. Whitlau, oud-onderdirecteur van de B.V. Machinefabriek Fi- gée. Ch. E. de Bock, Overveen, leraar lichamelijke opvoeding, oud-trainer van het Nederlands dameshockey-team en oud-speler van het Neder lands voetbalelftal en de club Bloemendaal. 20 A.G. van Luxemburg, oud-ambtenaar van de rijksbelastingen en oud bestuurslid van de A.R.K.A. 21 T. Reus, arts. 22 Hein G. Beyk, erelid en oud-speler van de voetbalclub Bloemendaal. 23 G. Klomp, Spaarndam, erevoorzitter Spaarndam's gemengd koor. J.T. Reinders Folmer, Aerdenhout, oud-directeur Plantage Jagtlust, Suriname. 28 P.W. Franse, regisseur bij de televisie van de K.R.O., vroeger redacteur van Haarlems Dagblad. MAART 3 F. van Reenen, oud-hoofd van de Koningin Wilhelminaschool voor

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1975 | | pagina 331