330 christelijk u.l.o. aan de Nassaulaan. 6 Ir. D. Sepers, Texel, vroeger voorzitter van de raadsfractie van de protestants-christelijke groepering. 9 C.A. Versluis, technisch adviseur van de scholen met de bijbel en inspecteur van de gebouwen van de christelijke lycea. 10 Mevrouw E. den Hertog-Ricardo, voorzitster van de W.I.Z.O.-Neder land. 25 Mr. P.J. Prinsen Geerligs, Aerdenhout, advocaat en procureur. P.O. van der Maas, Aerdenhout, oud-chef van de plantsoenen van Bloemendaal. C.L. Fels, voorzitter van de woningbouwvereniging „Onder dak". 31 J.S.M. Vrijland, oud-rentmeester van Elswout, Overveen. APRIL 10 D. Rookhuiszen, oud-lid van de gemeenteraad. 17 C.H. van Brakel, arts en geneesheer van het Verpleeghuis „Zuider hout". 18 H.A. Knook, Heemstede, oud-president-directeur van de Nederlandse Handelmaatschappij. 23 Jilles A. Dal, graveur en oprichter van de internationale graveer-in- richting en stempelfabriek J.A. Dal en Zoon b.v. en erevoorzitter van het Koninklijk Mannenkoor Caecilia. MEI 4 J.W. van Hezel, oud-chef van de afdeling onderwijs der gemeentese cretarie. 9 J.J.P. Peltenburg, oud-directeur van de Houthandel Peltenburg en Zonen. 12 H.F. Heerkens Thijssen, Bloemendaal, oudste directeur en oprichter van Heerkens Thijssen Co B.V. en Wed. Jacobs Brom, assura- deursbedrijf in Amsterdam. 26 E.G.H.G.W. Hisschemöller, medewerker van Release. 31 A.D.J. Boerstoel, oud-hoofd van de Charlotte van Bourbonschool voor christelijk lager onderwijs. JUNI 8 Jhr. H.P.F. Coenen van den Oosterhoff, Aerdenhout, vice-voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstre ken. 14 Drs. W.H. de Rijk, leraar Duits aan het Triniteitslyceum. 30 J.J. van den Domhof, oud-wielerkampioen van Nederland en vroeger bekende figuur in wielerkringen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1975 | | pagina 332