331 JULI 7 Dr. D. van der Kooi, arts. 10 Rein Blijstra, Amsterdam, journalist en schrijver van „Haarlem, heel oud, heel nieuw". Aug. D. Honig, voorzitter Nederlandse Vereniging van Rechtskundige Adviseurs en firmant van informatie- en incassobureaux. 13 Barend Rijdes, oud-leraar klassieke talen en acteur. 18 J. Seyffert, oud-directeur en oprichter van J. Seyffert loodindustrie B.V. 20 E. Westerhoff, reclasseringsambtenaar en hoofd van het bureau der Protestants Christelijke Reclasseringsvereniging. 22 D.G. Vonk, leraar wiskunde aan het Stedelijk Gymnasium. 24 F.P.A. van Duivenboden, Aerdenhout, oprichter en directeur van Van Duivenboden Inrichtingsverzorging b.v. Dr. H. van der Loos, emeritus-predikant van de hervormde gemeente van Schoten-Haarlem-Noord. 25 Prof. Dr. J.E. de Graaf, Aerdenhout, hoogleraar Technische Hoge school te Delft en adviseur van de Raad van bestuur van de Hoogovens. 27 J.G.S. Bruinsma, burgemeester van Beverwijk. A. van Werven, Aerdenhout, oud-voorzitter van het Sociaal fonds voor de Bouwnijverheid, oprichter van Van Werven's aannemersbedrijf te Heemstede, drager van de zilveren penning der gemeente Amsterdam. AUGUSTUS 3 Th. Hetem, oud-chef vervoer bij de N.Z.H. 6 H.L. Rubach, directeur S.P. Reeser en Co's handelmaatschappij. A.J.L. van der Borg, oud-voorzitter van de Generaal Cronjéstraatvere- niging, oud-bestuurslid van de voetbalclub H.F.C. „Haarlem" en ama teur-toneelspeler. 7 J.F.M. Pinxter, oud-lid van de gemeenteraad van Bloemendaal. 19 Dr. W. Zunnebeld, docent scheikunde aan het Mendelcollege. SEPTEMBER 7 Rien van Nunen, t.v.-acteur. 12 C.A.H. Gerke, Zandvoort, arts. Ds. P. Hazekamp, predikant van het Instituut voor Epilepsiebestrijding (Meer en Bos en Cruquiushoeve). 13 Mr. A.A.M. Leesberg, Beverwijk, advocaat en rechterplaatsvervanger in de Haarlemse rechtbank. W.H. Andre de la Porte, directeur van André de la Porte, in- en export bedrijf te Heemstede.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1975 | | pagina 333