393 sluit het bedrijf. De Kennemerraad neemt afscheid van de voorzitter, burgemeester mr. dr. L. de Gou (zie 15 december). Op het jaarlijkse concert, aangeboden door de Stichtingsraad van het Noordhollands Philharmonisch Orkest speelt het orkest een nieuwe compositie van Herman Strategier, ter gelegenheid van de vernieuwing van het Concertgebouw. 3 De provincie verstrekt alsnog een subsidie uit het monumentenfonds voor de verbouwing van de Gasthuishuisjes aan het Groot Heiligland. 5 Intrede van ds. K. Blei als predikant van de Hervormde wijkgemeente Schalkwijk. 9 Burgemeester mr. dr. L. de Gou stelt de nieuwe manege aan de Wagen weg van de bereden afdeling der Haarlemse politie in gebruik. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt de heer A.F. van Rijn afscheid als hoofd van de chirurgische afdeling van het ziekenhuis Sint Joannes de Deo. 15 In de vergadering van de gemeenteraad, waarin burgemeester mr. dr. L. de Gou afscheid neemt, deelt de Commissaris der Koningin, drs. R.J. de Wit, de benoeming mee tot ridder in de orde van de Nederland se Leeuw; na afloop volgt een afscheid voor de burgerij. Op volgende dagen bezoekt de burgemeester afscheidsbijeenkomsten van de politie en de brandweer. 16 Na een driedaagse beraadslaging aanvaarden de Provinciale Staten de nota van uitgangspunten voor het Amsterdam-Noordzeekanaalgebied, die een leidraad zal vormen voor het te maken voorontwerp-streekplan van dit gebied; de vergadering spreekt zich uit tegen de aanleg van een voorhaven bij IJmuiden en uitbreiding van het terreincomplex van de Hoogovens ten noorden van het kanaal. 17 Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt drs. J.W. Ver woerd afscheid als directeur Economische Zaken van het Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noord-Holland; Gedeputeerde Staten bieden de zil veren medaille der provincie aan. Wethouder P.W. Voskuilen slaat de eerste paal van de uitbreiding van de Mytylschool aan de Anna van Buurenlaan. Wegens zijn benoeming bij de orde der Franciscanen neemt drs. E.C.M. van den Heuvel afscheid als economisch directeur van de Maria- Stichting. 23 Bij zijn afscheid als waarnemend directeur van het Gemeentelijk Wa terbedrijf wordt de heer J.J.C. Emans benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. De heer B.J.H. Boers, benoemd tot inspecteur voor het voortgezet onderwijs in de regio Den Haag, neemt afscheid als rector van de R.K. Scholengemeenschap Sancta Maria. 27 Aan de heer J. Hoogendoorn, Bennebroek is - bij zijn afscheid van het Psychiatrisch Ziekenhuis „Vogelenzang" - toegekend de eremedail le in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1976 | | pagina 395