JUNI JULI AUGUSTUS 396 18 DS. G.A. Barger, Zutphen, vroeger predikant bij de Hervormde ge- meente van Heemstede. 23 Mgr. P.M. Verhoofstad, Wervershoof, oud-archivaris van het bisdom Haarlem der R.K.-kerk. 24 Pater C.P.L. Langeveld O.S.A., lid van het bestuur van het Triniteits- lyceum en „bouwheer" van het Mendelcollege. 6 W.C. van der Laan, Bloemendaal, destijds chirurg van de Maria-Stich- ting. 7 H.A.O.M. Lamp, oud-directeur van H. J. Lamp b.v., zaak in huishoudelijke artikelen aan de Barteljorisstraat. 14 Nel Derlagen, arts. G.H. Kaars Sijpesteyn, Aerdenhout, vroeger fabrikant en erelid van de Koninklijke Voetbalclub HFC. H.W. VAN Elburg, arts van de Janskliniek. 20 Jac. Kijne, Oosterbeek, oud-hoofd van de Nicolaas Beetsschool in Heemstede. 22 Onno van de Klashorst, Overveen, cello-pedagoog, oudcellist bij de Haarlemse Orkestvereniging (thans Noordhollands Philharmonisch Or kest) 26 P. Visser, oud-sluismeester van Spaarndam. 27 D.C. van Alewijk, Heemstede, oud-leraar lichamelijke opvoeding aan het Christelijk Lyceum. 28 dr. O.H. Dijkstra, oud-hoofd van het laboratorium van de Gemeente lijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst. 19 mr. J.A.P.C. ten Bokkel, advocaat en procureur. 25 W.M. Naessens, Overveen, kinderarts. 5 drs. B. Kleefstra, oud-leraar wiskunde in Velsen en een bekende figuur in cricketkringen. 9 Ir. C. Krijn, Bloemendaal, oud-hoofdingenieur-directeur van de Pro vinciale Waterstaat van Noord-Holland. 17 J.C. Tromp, oud-bestuurslid van de afdeling Haarlem van de voormali ge R.K. Reclasseringsvereniging en voorzitter van de afdeling Haarlem van de R.K. Bejaardenbond. 20 IR. J.J.M. Bogaers, Bloemendaal, oud-lid van de gemeenteraad. 29 J.R.H. Schaank, Bloemendaal, oud-adjunct-directeur van het Provinci aal Ziekenhuis te Santpoort. 31 PROF. DR. K. Miskotte, Voorst, emeritus-hoogleraar in Leiden, vroeger predikant bij de Hervormde gemeente van Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1976 | | pagina 398