SEPTEMBER OKTOBER NOVEMBER DECEMBER 397 2 S.A. Korporaal, Bloemendaal, gepensioneerd hoofdingenieur bij het PEN. 6 K. Bukowsky, Heemstede, oud-leraar aan het Christelijk Lyceum. 9 P. de Klerk, Bloemendaal, die de leeftijd van 101 jaar bereikte. 12 jkvr. mr. A.D.L. de Ci.ercq-van Lennep, Den Haag, oud-lid van de gemeenteraad van Haarlem. 13 mejuffrouw P. Peeters, oud-lerares aan de Coornhert-scholenge- meenschap. 18 IR. Ch.G. Cramer, Overveen, oud-lid van de Eerste en van de Tweede kamer en oud-lid van de gemeenteraad van Bloemendaal. 24 ds. G.J. Waardenburg, Amstelveen, vroeger predikant van de Her vormde gemeente van Haarlem. 27 ds. D. Ringnalda, emeritus-predikant bij de Gereformeerde kerk. 28 B. Drost, oud-voorzitter van de Woningbouwvereniging Tuinwijk- Noord. 29 W.H. Thunnissen, Heemstede, oud-directeur en commissaris van aan nemingmaatschappijen. 30 J. A. van den Berg, oud-secretaris van de Cronjéstraatvereniging, thans Winkelcentrum Cronjé. L.U. de Sitter, Heemstede, voorzitter Haarlemse Geld- en Effecten handel en lid van de Kamer van Koophandel. 1 Jan Nibbering, toonkunstenaar, organist van de Liduïna-kerk. 16 ds. A.J. van Rhijn, emeritus-predikant van de Hervormde gemeente Haarlem (wijk Haarlem-oost). 27 Paul Haanstra, bekende figuur in Haarlemse amateur-toneelkringen. 7 H. Hulleman, oud-hoofd van de Dr. A. Kuyperschool voor Gerefor meerd onderwijs. 10 J. Smit, Driehuis, oud-referendaris van de gemeentesecretarie van Haarlem en oud-hoofd van de afdeling militaire zaken. 21 C. Budde, oud-lid van de gemeenteraad voor de Noodraad (afscheiding van de Boerenpartij). 12 Th.G.J. Dibbits, hoofd van de (openbare) Spaarneschool te Spaarn- dam. 16 mevrouw G. Pijpers-Kneghel, staffunctionaris van de Katholieke Ge zinszorg. 23 dr. C.O. van Regteren Altena, Bentveld, oud-wetenschappelijk amb-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1976 | | pagina 399