OKTOBER 469 29 De gemeenteraad van Heemstede benoemt tot gemeentesecretaris de heer W.H. van den Hoek uit De Lier; de installatie geschiedt op 15 dec. Officiële ingebruikneming van de gerenoveerde Dreefschool in Heemstede. De gemeenteraad stelt het Verkeerscirculatieplan vast (zie 16 dec.). 30 De heer J.A. Schipper vertrekt als directeur van WV (Vroeger Haarlems Bloei). Feestelijkheden gedurende drie dagen van de Haarlemse Jachtclub ter gele genheid van het zestigjarig bestaan. De heer W.M. Bonfrer neemt afscheid als havenmeester der gemeente Haarlem. 1 Ter gelegenheid van de Bavodag (voorbereid door de KringVrienden van de Grote Kerk") ontvangen de commissaris der Koningin, drs. R.J. de Wit en burgemeester drs. J. Reehorst de eerste exemplaren van de tweede druk van het boek Rondleiding door de Grote of Sint Bavokerk" door T h. A. Delle- MAN. 'Benoemd als één der directeuren van het ziekenhuis Sint Joannes de Deo mr. G.J.H. Vossen te Delft. De heer Theo Festen, directeur van de Stichting Geestelijke Volksgezond heid voor Haarlem en omstreken, neemt afscheid wegens zijn benoeming tot hulpverlener van het Instituut voor Multi-disciplinaire Psychiatrie te Amsterdam; zijn opvolger wordt mr. E. Goudsmit, tot voor kort werkzaam bij het ministerie van Justitie. Ter gelegenheid van het gereedkomen van de haven Schoteroog van de jacht club „De Watervrienden" houdt het bestuur een receptie. 2 Het korps Haarlem-centrum viert het 90-jarig bestaan van het werk van het Leger des Heils in Haarlem. 5 Installatie van de heer H. Machielsen, tot voor kort wethouder van Hilver sum, als burgemeester van Zandvoort. 7 Ter gelegenheid van het 75 -jarig bestaan van de Christelijke Woningbouwve reniging, vroeger afdeling Bloemendaal van de Christelijke Nationale Werk mansbond, ontvangt de voorzitter, de heer J. Vermeer, de penning van de Nationale Woningraad. 8 Ingebruikneming van het wijkgebouw van de Hervormde gemeente Heem stede achter de kerk aan het Wilhelminaplein 12 De gemeenteraad besluit bij invoering van de nieuwe winkelsluitingswet de donderdag aan te wijzen als koopavond; voorts besluit de vergadering de Kinderhuisvest die voor het grootste deel met klinkers is bestraat te asfalteren en bij de herindeling plaats te maken voor een fietspad en parkeeruimte. 15 Na afloop van de toneelpremière „Herfst in Riga" in de Stadsschouwburg draagt de acteur Ko van Dijk de in zijn bezit zijnde Albert van Dalsum-ring over aan de regisseur Peter Oosthoek. 20 De Kennemerraad benoemt tot secretaris de heer J. Smit, chef van de afde ling Algemene Zaken ter gemeente-secretarie van Den Helder en besluit over te gaan tot de bouw van een vuiloverlaadstation in de Veerpolder. 22 Mevrouw Bep Hulsbergen-Duyff gehuldigd bij het 40-jarig bestaan van de Operette-vereniging „Hulsbergen".

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1977 | | pagina 471