Overledenen in 1977 JANUARI MAART 474 9 Drs. R.P.M. Hin, laatste directeur van het vroegere Hin Kousenconcern, maakte als Engeland-vaarder tijdens de Tweede Wereldoorlog deel uit van de staf van Prins Bernhard. 13 Dr. W.J. Schmitz, Heemstede, oud-directeur Nederlandse Lucifershandel maatschappij B.V. L.J. van Vloodorp, Bloemendaal, voorzitter van de Raad van Commissa rissen van de Verenigde Noordhollandse Dagbladen, president-commissaris van de Boek- en Handelsdrukkerij v/h H. Coster en Zoon te Alkmaar. 21 M. Schipper, emeritus-pastoor van de parochie H. Sacrament te Bloemen daal. 26 E. Stolwijk, Soestdijk, oud-directeur van de congregatie der Zusters Augus- tinessen, ere-kanunnik van de Paus, oud-voorzitter van de Sint Hippolytus- stichting te Heemstede. 27 Mevrouw Helena Ludolph-Geysen, concertzangeres. 31 J.M. Eylders, Zandvoort, eigenaar van een kunstgalerij aldaar; daarvoor legendarisch caféhouder in Amsterdam. 7 Ir. R. Dufour, Aerdenhout, oud-lid van de Provinciale Staten, oud-secre taris van het college van bestuur van de Universiteit van Amsterdam en oud curator van de Universiteit. 6 H.D.H. Hegener, Bennebroek, luchtvaartjournalist. 10 Prof. dr. ir. W. Schermerhorn, oud-minister-president. 15 Mevrouw L. van der Jagt-Bakker, organisatrice gedurende 25 jaar van concerten door de Marinierskapel ten bate van het Marine Sanatorium fonds. 19 K.W. van Eck, secretaris van de opleidingscommissie Stichting Vakoplei ding bouwnijverheid, afdeling Haarlem. 20 H.D. Brenninkmeijer, Heemstede, oud-directeur van het concern C A. 21 J.B. Rutgers, Heemstede, lid van de raad van bestuur van de Rabobank, Heemstede. J.E. van Raalten, Santpoort, oud-voorzitter van de Haarlemse Boekverko persvereniging, afdeling Kennemerland van de Nederlandse Boekverkopers bond. 24 Hein Steehouwer, redacteur kunst bij Haarlems Dagblad. M.C. Hilbrink, Heemstede, vroeger arts te Haarlem. 30 J. Korstjens, oprichter en voorzitter van de Generaal Cronjestraatvereni- ging.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1977 | | pagina 476