APRIL MEI JUNI 475 1 K. van Willigenburg, onderwijzer aan de christelijke Nassauschool. 4 H.F. Ott de Vries, Den Haag, oud-hoofdingenieur bij de Nederlandse Spoorwegen, vroeger chef van de Werkplaats der spoorwegen te Haarlem. 8 D. Kuiper, Bloemendaal, oud-waarnemend hoofd van de Hartenlustschool en oud-bestuurslid van de Woningbouwvereniging „Bos en Duin". 11 N.J.J. van der Kroft, hoofd van de Sint Lucia-basisschool. 14 P. Prins, voorzitter van de r.k. coöperatieve woningbouwvereniging Sint Jozef, bestuurslid van bejaardencentra en oud-lid van de gemeenteraad voor de KVP. 15 Mgr. A.A.W. Diepenbrock, conrector van het ziekenhuis Sint Joannes de Deo, oud-leraar aan het seminarie Hageveld en oud-leider van de „Aktie voor God". G. Blokdijk, oud-lid van de gemeenteraad voor de Partij van de Arbeid. 24 Ds. R. Bijl, Bergum (Fr.), emeritus-predikant van de Nederlands Hervorm de Kerk, van 1954 tot 1963 predikant van de wijkgemeente Noorderkerk te Haarlem. 25 'Mejuffrouw dr. M.A. van Thiel, oud-lerares Franse taal en letterkunde. 27 P. van Niel, directeur van Van Niel Parfumerie B.V. 12 Tj. Popma, Bentveld, oud-hoofd rijksaccountantsdienst in Arnhem. 22 Tilly Sylon (mevrouw E. Huykman), vroeger balletdanseres en lerares. C.J. Reinalda, directeur van het bejaardencemtrum „Huis in de duinen" in Zandvoort en amateur-toneelspeler. Marinus Monnickendam, Den Haag, oud-Haarlemmer, organist en com ponist van kerkmuziek. 30 Marinus Adam, musicus, oud-dirigent van het Noordhollands Philharmo- nisch Orkest. L. Breure, Zandvoort, tandarts, en lid van de gemeenteraad. 4 H. Rücker, Heemstede, makelaar en lid van de gemeenteraad voor het CDA. 13 I.B. Brauckmann, oud-commissaris van politie. 14 Mr. J.D. Vink, vice-president bij de Haarlemse rechtbank, voorzitter van de Reclasseringsraad.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1977 | | pagina 477