JULI AUGUSTUS SEPTEMBER OKTOBER 476 18 F. Seuter, vroeger journalist bij de Nieuwe Haarlemse Courant en het dagblad De Tijd. 27 P.M. Beijer, Bloemendaal, oud-adjunct-directeur van het Centraal Insituut Opleiding Sportleiders te Overveen, oprichter van de Nederlandse Volley- balbond. 28 F. Wildeboer, oud-directeur van een makelaarskantoor te Aerdenhout en een der oprichters van de afdeling Haarlem van de Nederlandse Makelaars- bond. 22 Dr. A. Behrendt, gedurende ruim vijftig jaar huisarts. 27 J. Regenboog, oud-bestuurder en erelid van de Haarlemse Woningbouwver eniging Zorgvliet". 27 H. Smidt van Gelder, Overveen, oud-directeur van Van Gelder's Papier fabriek en oud-lid van de gemeenteraad van Bloemendaal. 1 L. Lam, Heemstede, oud-directeur van de Nachtveiligheidsdienst. 2 Mr. H.W. Vliegen, Bloemendaal, advocaat te Amsterdam, oud-voorzitter van de Kon. Ned. Schaatsrijdersbond en oud-lid van de gemeenteraad van Bloemendaal. 16 H. Bongers, Heemstede, arts, verbonden aan het Instituut voor Epilepsie- bestrijding Meer en Bosch en Cruquiushoeve. Otto de Ronde, oud-gezagvoerder v.m. Stoombootmaatschappij „Neder land" en oud-lid van de gemeenteraad van Heemstede. 24 E.W. Suringar, Aerdenhout, oud-directeur van Tools B.V. te Amsterdam en commissaris van N.V. Heringa en Wuthrich en andere vennootschap pen. 26 S. van Waardenburg, architect BNA. 20 C. Roodenburg, genealoog, hoofdbestuurslid Ned. Gen. Ver. en Archeolo gische Werkgemeenschap voor Nederland. 26 A. Kerkman, Zandvoort, oud-wethouder van deze gemeente. 2 P. Koen, oud-referendaris ter gemeentesecretarie en de eerste secretaris van het Internationaal Orgelconcours. 26 B.W. Lasschuit, vroeger voorzitter van de Haarlemse Handelsvereniging en oud-lid van de Kamer van Koophandel en Fabrieken.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1977 | | pagina 478