24 Openbare Werken viert het 50-jarig bestaan als bedrijf. 25 De winter 1978-1979 kost de gemeente Haarlem 4.000.000,- aan vorstschade. De afdeling Haarlem van de KNVB (HVB) bestaat 80 jaar en zal in november verhuizen naar Santpoort. 27 Begin van de Haarlemse zwemvierdaagse. Haarlems oudste bewoonster mevrouw A.A. Wille is 103 jaar. 30 Tijdens een buitengewone zitting van de Haarlemse recht bank worden mr. T. van Daalen en mr. J.J. Matthijsse geïnstalleerd als vice-presidenten. September 1 Twintig antieke auto's rijden door Haarlem tijdens een con cours d'élégance ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de Kon. HFC. 3 De Marnixschool voor christelijk lager onderwijs aan de Du- trystraat bestaat 50 jaar. De Aeneas Mackayschool voor christelijk lager onderwijs aan de Zomervaart bestaat 50 jaar. De directeur van de Reinigingsdienst, de heer R. Eikendal, viert dat hij 40 jaar ambtenaar is met een receptie in de Gravenzaal. 4 Het Waterbedrijf maakt bekend dat de prijs van het leiding water in de komende jaren snel zal stijgen wegens noodza kelijke investeringen. De schietvereniging De Vrijheid te Haarlem gaat aan de Kle verlaan een nieuw clubhuis bouwen. In het Schoter rechthuis komt een sociëteit voor gehan dicapten. 6 De sportvereniging Oosterkwartier viert haar 50-jarig be staan. 8 Openbare Werken viert het 50-jarige bestaan als bedrijf met onder andere een open dag. De directeur van de dienst voor Sport- en Jeugdzaken stelt het clubhuis van de voetbalvereniging DCO aan de Zuid- schalkwijkerweg in gebruik. 10 Na 15 jaar jumelage van Haarlem met Osnabrück en Angers worden de vriendschapsbanden met deze steden nauwer aangehaald. 13 Er zal een nieuw onderzoek komen naar de mogelijkheid van de bouw van een ondergrondse parkeergarage bij het Hout plein. De heren A. van Splunter en J. Knibbe nemen afscheid als leden van de Pachtkamer. 14 De Leidsebuurt wil meedoen in het proefproject „buurtaan- pak" van het ministerie van Volkshuisvesting. 189

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1979 | | pagina 191