Kroniek van Haarlem 1982 149 Januari 1 De televisiepiraten 'Spaarne Piraat' en 'TV Noordzee' drukken met een eigen programma het tweede Duitse net weg om te laten zien welke technische mogelijkheden ze hebben. 4 Ir. MariusBeeling (84) overleden, oud-directeur bij Fokker. Zeven keer organiseerde Haarlems Dagblad een politiek café in de foyer van de Toneelschuur. Aan de orde kwam onder meer de overlast van duiven. De Regionale Omroep Kenne- merland verzorgde een rechtsstreeks radioverslag via het kabelnet van de druk bezochte bijeenkomsten. 9 12 Met het zicht op de gemeenteraadsverkiezingen start het Haarlems Dagblad een politiek café in de Toneelschuur. Gedeputeerde Staten van Noord-Holland vinden een snel le aanleg van een weg rond Spaarndam niet nodig. De dorpsraad Spaarndam heeft er niettemin om gevraagd. Haarlem heeft overlast van de duiven. De (onbezoldigde) duivenvanger is onmisbaar, schrijft de directeur van de reinigingsdienst in een nota aan B&W. De gouden erepenning (20 maal uitgereikt) van de ge meente Haarlem verdwijnt, en wordt vervangen door een eenvoudiger zilveren uitvoering. Ook Haarlem moet zuini ger gaan leven. De politie doet i» een inval in een zomerhuisje en legt de 'Spaarne Piraat' het zwijgen op. De heer J.H. Meijer, vijftig jaar bij Vernout Sluyters druk kerijen B.V., sinds 1943 directeur, benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Verzetskruis aan de heer G. Koningshoven uitgereikt. Onder het motto 'een tientje van een maandsalaris' wordt in de Haarlemse bedrijven een actie gehouden ten behoe ve van de Polen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1982 | | pagina 151