eucharistieviering in de Antoniuskerk aan de Nieu we Groenmarkt afscheid van de stad. Pastor nol hetem en broeder edmund gijsbers worden respectie velijk als pastor en pastoraal werker geïnstalleerd. 14 Mgr. c. vantrigt, rector van het bejaardentehuis St. Jacob in de Hout, viert zijn zestigjarig priesterfeest. 15 Burgemeester reehorst opent het ingrijpend ver bouwde hoofdkantoor van de Nutsspaarbank aan de Fonteinlaan. 16 In de Oude Sint Bavo wordt het feit herdacht, dat Willem van oranje 400 jaar geleden in Delft werd vermoord. Mevrouw reehorst heropent het centrum van de Ne derlandse Vereniging tot Integratie van Homo- sexualiteit (NVIH-COC) aan de Ged. Oude Gracht. De mytylschool De Regenboog aan de Frederik Hen driklaan viert zijn vierde lustrum. 20 Op de jaarvergadering van de Vereniging Haerlem wordt afscheid genomen van de voorzitter, mr. h.e. phaff. Zijn opvolger is de heer c. van steunen. 23 Dirigent w. van der geest neemt na 23 jaar afscheid als dirigent van 'De Spaarnebazuin', waarvan hij bijna vijftig jaar lid is geweest. 24 Een brand in een gezinsvervangend tehuis aan de Begastraat levert een schade op van 120.000,-. 25 Een posttrein wordt zwaar beschadigd bij een bot sing met een locomotief in het Haarlemse station. jan kraakman, art director, 80 jaar. c. de zwart (62), voorzitter van De Eerste Coöpera tieve Uitvaartverzorging in Natura Haarlem U.A., overleden. 27 Dokter a. kok (Janskliniek) neemt afscheid als ge neesheer-directeur van de Stichting Hervormde Diakonale Huizen. De heer b liese neemt afscheid als voorzitter van de Haarlemse Stichting Buurtopbouwwerk. 28 Het Roxy-theater aan de Kleine Houtstraat wordt heropend. Mevrouw lena niebroek (64), oud-directrice van de Protestants Christelijke Nijverheidsschool te Haar lem, overleden. 29 Mevrouw koorevaar, hoofdwijkverpleegkundige, legt de eerste steen voor het nieuwe gebouw van de Kruisvereniging Haarlem in het Rozenprieel. 30 Het winkelcentrum aan het Marsmanplein (Delft- wijk) wordt heropend.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1984 | | pagina 190