m.h.g.b. Jaarverslag Vereniging 'Haerlem' TEMMINCK-VAN DIJKHUIZEN, SECRETARIS Ledental Het ledental van de Vereniging 'Haerlem' bleef in 1985 vrij stabiel: 1296 leden. Toch is dat maar ongeveer 1% van de Haarlemse bevolking en nog veel minder als wij bedenken dat veel leden in andere gemeenten van Kenne- merland wonen. Bestuur De samenstelling van het bestuur bleef in 1985 ongewij zigd. Mevrouw mr. E.M.A. Schmitz, burgemeester van Haarlem, verklaarde zich bereid om haar voorganger drs. J. Reehorst op te volgen als ere-voorzitter van onze vereniging. In de loop van ons verenigingsjaar werd uit het midden van het bestuur een dagelijks bestuur samengesteld, be staande uit de voorzitter, vice-voorzitter, secretaris en een bestuurslid. Met het dagelijks bestuur kunnen we slagvaardiger inspelen op actuele Haarlemse gebeurtenis sen. Een groot verlies betekende het overlijden op 14 oktober van onze administrateur, de heer G.A. Suman, die vele jaren was belast met het verzorgen van de ledenadmini stratie en de verzending van de convocaties. Wij zijn hem dankbaar voor het vele werk dat hij voor de Vereniging 'Haerlem' heeft gedaan. De ledenadministratie werd in middels ondergebracht bij het Werkvoorzieningschap Zuid Kennemerland en is daar geautomatiseerd. Sinds 1964 heeft mevrouw A.M. Koning-Böhm, eerst sa men met haar man en na zijn overlijden in 1981 alleen, de huishoudelijke taken op de Hoofdwacht verzorgd. Tot onze grote spijt heeft zij ons medegedeeld haar taak aan het einde van het verslagjaar te willen beëindigen. Zij hoorde bij de Hoofdwacht als de Bavo bij Haarlem en het zal moeilijk zijn om het voortaan zonder haar te moe ten stellen. Statuten De statuten voor onze vereniging zijn niet meer volmaakt en moeten worden aangepast. Een commissie uit het be stuur houdt zich hiermee bezig en hoopt op de ledenver gadering 1986 voorstellen te kunnen doen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1985 | | pagina 170