13 Tegenover de Haarlemse politie bekent een 30-jarige man, dat hij in 13 kerken in Haarlem en omgeving heeft ingebroken. 14 De nieuwe (toeristische) bewegwijzering door Haar lems centrum is voltooid. Er zijn op 114 punten bor den geplaatst. 19 Wethouder leni van son en mgr. h. kuipers openen het verzorgingstehuis Nieuw Delftweide. De Unie van Vrijwilligers viert haar negende lustrum. Een T7-jarig meisje uit Zandvoort steekt haar cel in het Haarlemse politiebureau in brand. Uit een onderzoeksrapport blijkt, dat het milieubu reau in het Gewest Kennemerland op zes plaatsen in Haarlem de bodem vervuild heeft bevonden. 22 De Ziekenomroep Radio Parade begint met de her denking c.q. viering van zijn zilveren jubileum. 20 De Haarlemse gemeenteraad stelt het bestemmings plan vast voor de Zuiderpolder. Er zullen daar onder meer r200 woningen worden gebouwd. 22 De directie van Fluor (ingenieursbureau) deelt het personeel mee, dat 250 van de 950 personeelsleden ontslagen worden. Er komen te weinig nieuwe op drachten binnen. Dienstencentrum Zuid-West viert z'n tweede lustrum. 24 n.j. schepers (61) overleden, oud-voorzitter van de Haarlemse filatelistische Vereniging 'Op hoop van Zegels'. paula hoogland-rooijers benoemd tot lid van ver dienste van de Nederlandse Katholieke Gymbond bij de viering van het zestig-jarig bestaan van de r.k. Gymnastiekvereniging Leonidas. IR. k. leeflang (83) overleden, oud-hoofdingenieur Provinciaal Waterleiding Bedrijf Noord-Holland. 30 In de Wilhelminakerk wordt de vijfde provinciale ap pèlmiddag van het Confessioneel Gereformeerd Be raad van Noord-Holland gehouden. De Grote of St.-Bavo kerk wordt weer opengesteld voor het publiek. De rondleidingen worden hervat. De Noordhollandse Bond van Goochelaars in Haar lem behaalt op het goochelconcours te Antwerpen de meeste punten en wint de wisselbeker. April 4 Mevrouw mr. a.c.h.r. blom benoemd tot vice-presi dent van de Haarlemse rechtbank. 5 Pater linus reijkers (77) overleden in Eindhoven, oud-conrector van het Triniteitslyceum en oud-prior van het Augustijner convent. 212

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1985 | | pagina 214