lijk DRS. PETER E. M. HAMMANN Jaarverslag Vereniging 'Haerlem' len an- ïn) bij ;en ■en re- 87 Bestuursveranderingen Zonder de gebruikelijke festiviteiten is in 1986 op een bijzondere manier aandacht geschonken aan het ze ventiende lustrum van onze in 1901 opgerichte vereni ging 'Haerlem'. De zo vertrouwde oude convocaties aan de leden kregen aan het eind van het jaar een nieuw gezicht en werden omgedoopt tot 'Mededelin genblad'. Deze moderne nieuwe vormgeving maakt het mogelijk bepaalde zaken beter te benadrukken en de evenementen in een duidelijke agenda onder te bren gen- Gelukkig steeg het ledenaantal met ongeveer 5 ten opzichte van vorig jaar. Twee factoren hebben daartoe bijgedragen: de Haarlem Promotiedagen waarop de gebouwen aan de Grote Markt en dus ook De Hoofd wacht waren opengesteld en de Historische Jaarmarkt. Het bestuur hoopt dat het ledental zal blijven groeien zodat het mogelijk blijft met het werk door te gaan. Maar tevens stelt een grotere vereniging het bestuur in staat meer te doen! Op de Algemene Ledenvergadering in juni werd af scheid genomen van mevrouw H. C. Niemeijer-Toet, die door drukke werkzaamheden niet meer in staat was deel te nemen aan de taken die haar waren toebedacht. De heer K. C. Schuyt vond het tijd worden plaats te maken voor een jonger bestuurslid. Hij verzorgt sinds 1971 als uitgever ook de uitgaven van onze vereniging, waaronder het Jaarboek, en zal dit ondanks zijn ver trek ook in de toekomst blijven doen. Mevrouw M. H. G. B. Temminck-van Dijkhuizen stop te met haar werk als secretaris van de vereniging. Ze vond dat er zó veel tijd heen ging met de administratie ve behandeling van de verenigingszaken dat er te wei nig tijd overbleef om met echt belangrijke zaken bezig te kunnen zijn. Onder haar leiding is het adressenbe stand volledig gecomputeriseerd. Als nieuwe bestuursleden werden gekozen de heren DUt UW 233

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1986 | | pagina 235