drs. B. M. J. Speet en mr. W. G. M. Cerutti. Ben Speet is mediëvist en volgde Bert Sliggers op als voorzitter van de Historische Werkgroep Haerlem. Wim Cerutti is loco-secretaris van de gemeente Haarlem en heeft een grote historische belangstelling. Te kort voor de ledenvergadering heeft het bestuur overeenstemming kunnen bereiken met drs. P. E. M. Hammann om vanaf september het secretariaat op zich te nemen. Vandaar dat Peter Hammann nog niet officieel in het bestuur is gekozen en tot de volgende Algemene Ledenvergadering secretaris ad interim is. Het bestuur prijst zich gelukkig een nieuwe huisbe waarster te hebben gevonden. Met zeer veel enthou siasme en doorzettingsvermogen heeft mevrouw Weg- man-Verwer de zware taak van de familie Koning over genomen. Gedurende het jaar verschenen er steeds meer berich ten in de plaatselijke pers als zou De Hoofdwacht door de gemeente verkocht worden. Met name uit horeca- kringen werden die geluiden steeds vaker en duidelij ker vernomen. Verontrust schreef het bestuur een brief aan het college van b&w met een verzoek om ophel dering. Hoewel daar niet schriftelijk op geantwoord is, heeft de burgemeester, mevrouw Schmitz, zéér stellig Een deel van het bestuur zoals dat in september 1986 was sa mengesteld. Zittend van links naar rechts: drs. J. M. Polder mans, drs. P. E. M. Hammann, drs. C. van Steijnen en ir. D. J. En schedé. Staand van links naar rechts: H. B. E. Warnaars, jhr. F. W. A. Beelaerts van Blokland, drs. B. M. J. Speet, B. C. Sliggers, mr. W. G. M. Cerutti, mr. E. Ebbinge, drs. J. B. Uitten- hout en A. G. van der Steur. Niet aanwezig waren: dr. P. Biesboer, ing. P. Jongens, drs. J. J. Temminck. (Foto H. van der Linden) 234

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1986 | | pagina 236