De politieke partijen betuigen hun instemming met het beleidsplan Bestrijding Kleine Criminaliteit in Haar lem. In Haarlem en omgeving wordt een stichting opgericht 'Interkerkelijk Werkgelegenheidsfonds'. Werklozen kunnen een beroep doen op dat fonds om een bedrijfje of ander project van de grond te krijgen. De heer a. j. a. vos wordt herkozen als voorzitter van het Koninklijk Nederlands Ondernemersverbond. Het verbond benoemt de heer m. van lente tot erelid. In het concertgebouw wordt een Grand Gala Festi-Ball gehouden, waarvan de opbrengst bestemd is voor de F.C. Haarlem. j ch. thunissen (64) uit Heemstede overleden, oud directeur van het gelijknamige aannemersbedrijf, en voorzitter van de woningbouwverenigingen Berken rode en Op eigen wieken. Mr. l. j. m bos (43), advocaat te Haarlem, overleden. Drs. r. de wit, commissaris der koningin, opent het nieuwe PTT-complex aan de Westergracht. Blijkens een onderzoeksrapport is de Gemeentelijke Sociale Dienst dermate onvoldoende georganiseerd, dat men enkele jaren achterloopt bij vergelijkbare diensten in ons land. De Katholieke Gezinszorg viert zijn veertigjarig be staan. In de torenflat Haarlem Hoog worden op de veertiende etage enkele flats ontruimd wegens een aldaar aange troffen metalen doosje waarop de waarschuwing 'ex plosiegevaar'. Het blijkt loos alarm. De oecumenische werkgroep voor kerken in Schalk wijk viert haar eerste lustrum. In de Beijneshal wordt een tweedaagse kunstmanifes tatie gehouden, waaraan tientallen kunstenaars uit heel het land deelnemen. De volkstuinvereniging 'Wie zaait zal oogsten' viert haar veertigjarig bestaan. Uit het statistisch jaarverslag 1984-1985 blijkt, dat de daling van het inwonerstal in Haarlem minder snel gaat dan voorheen. Op 1 januari 1985 telde Haarlem 151.025 inwoners. Bij de Haarlemse rechtbank worden als rechters geïn stalleerd mr. d. F. m. twaalfhoven en mr. c. h. m. kam- pert-touwen. Namens het gemeentebestuur huldigt wethouder p. sik- ma in de Gravenzaal de Haarlemse sportkampioenen 1985.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1986 | | pagina 276