w. j. th. duyn, bedrijfsleider van de gemeenschappelij ke wasserij van het Elisabeths Gasthuis en het Dia- conessenhuis, onderscheiden met de gouden ereme daille Oranje Nassau. De Haarlemse filatelistische vereniging 'Op hoop van zegels' viert haar 75-jarig bestaan in aanwezigheid van onder anderen mr. j. luns, voormalig secretaris-ge neraal van de Navo. Zuster Maria oostenrijk, diacones, viert haar hon derdste verjaardag. De vakschool van de Nederlandse Spoorwegen te Haarlem wordt in gebruik genomen. De Lions Club Zandvoort houdt in het Haarlemse con certgebouw een gala-avond ten bate van de milieu-or ganisatie Greenpeace. Honderden omwonenden van het expeditie-knooppunt aan de Westergracht komen op uitnodiging van de ptt op de open dag een kijkje nemen. In de Toneelschuur wordt op initiatief van het Haar lems Dagblad een politiek circus gehouden ter inlei ding van de gemeenteraadsverkiezing op 19 maart. Mevrouw dr. m. e. nolte (86) te Hillegom overleden. Oud-rectrix van het (toenmalige meisjes-jlyceum Sancta Maria, oud-wethouder van Bloemendaal. Stille Omgang in Amsterdam. Voor de honderdste keer lopen deelnemers uit Haarlem en omgeving mee. Wethouder a. van schooten opent in de Nederlands Hervormde kerk te Spaarndam een tentoonstelling over de geschiedenis van het 700-jarige dorp. w. de ruiter (56) overleden, diaken van de hervormde wijkgemeente in Schalkwijk, eerste secretaris van ver scheidene recreatieschappen. Mr. w. jansen geïnstalleerd als rechter-plaatsvervan- ger in de Haarlemse rechtbank. Ondanks hun aanvankelijke bedenkingen besluiten B W de viaducten die vanuit oostelijke richting toe gang geven tot Haarlem naar twee Camera-figuren te noemen: Stastok en Kegge. De gemeenteraadsverkiezing in Haarlem geeft het vol gende resultaat (tussen haakjes 1982): PvdA 16 zetels (12), vvd 8 (11), cda 10 (10), Links Haarlem 2 (4), D'66 3 (2). Start van een jazz-driedaagse in Haarlem, onder de noemer van Jazz from Ha(a)rlem. De zevendaagse Voorjaarsbeurs in de Kennemer Sporthal geopend. 275

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1986 | | pagina 277