9 14 15 16 17 18 23 24 26 244 Mr. th. s. roëll geïnstalleerd als rechter aan de Haar lemse rechtbank. Bij zijn afscheid van de Haarlemse politie wordt adjudant l. mulder koninklijk onderscheiden. De heer e.m. houweling is 40 jaar in overheidsdienst. Bij zijn afscheid van Openbare Werken Haarlem reikt wethouder wiebe koster hem een koninklijke onder scheiding uit. Mgr. h.j. bomers, r.k. bisschop van Haarlem, viert zijn zilveren priesterfeest. De Vrouwen Advies Commissie die de gemeente ad viseert over indeling van woningen en over woonomge ving, viert haar 30-jarig bestaan met een expositie in het stadhuis. De Haarlemse gynaecoloog dr. n. exalto en de arts onderzoeker e. steegers uit Nijmegen krijgen de Wyeth- prijs van de Nederlandse Vereniging voor obstetrie en gynaecologie uitgereikt. In de Kennemer Sporthal wordt voor de vijftiende maal een sport- en speldag gehouden voor geestelijk gehan dicapten. m.s. gorselaar per 1 juni benoemd tot directeur van Uitgeversmaatschappij Haarlems Dagblad. De heer a.c.j.m. van schie, oud-wethouder van Haar- lemmerliede en Spaarnwoude overleden. De basisschool De Peppelaer aan het Leidseplein viert haar 100-jarig bestaan. In Verpleeghuis Zuiderhout viert mevrouw d.c. van cramenbroek haar 100ste verjaardag. De protestants-christelijke basisschool Koningin Emma bestaat 50 jaar. Wijkbewoners rond de Kleverlaan vieren de beslissing van burgemeester en wethouders om het nabij gelegen sportterrein niet te bebouwen. De Keuringsdienst van Waren te Haarlem houdt op te bestaan en 'viert' zijn afscheid tegelijk met het vertrek van zijn directeur jAger. Aan het Kenaupark wordt een kliniek geopend voor preventieve geneeskunde. De eerste bewoners betrekken de woningen van het flatgebouw aan de Kartinistraat in de Zuiderpolder. Wethouder bruijn reikt de sleutels uit. Tijdens een bijeenkomst van het Koninklijk Nederlands Ondernemers Verbond wordt het sloop- en recyclings- bedrijf Gebr. Bottelier bv uitgeroepen tot ondernemer van het jaar. Het raadslid rob van doorn (Links Haarlem) neemt afscheid van de gemeenteraad. 10 22

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1989 | | pagina 246