De vereniging van Vrienden van het Frans Halsmuseum organiseert haar derde soiree tijdens welke directeur snoep als (jaarlijks) geschenk van de vereniging ont vangt: de restauratie van de stoelen uit de renaissan- cezaal. Tevens ontvangt hij een wijnglas met de initialen van frans hals, ontworpen voor de tentoonstelling in 1990. 15 Kapitein p. schuler (Ripperdakazerne), hoofd per soneelszaken van de koksschool en van het kazernecom mando, neemt afscheid. 18 Veertien schoolleiders, leerkrachten en conciërges uit het openbaar onderwijs en speciaal onderwijs worden in de Gravenzaal van het stadhuis uitgewuifd door wethou der VAN BALEN. 19 Dr. GERDA KURTZ (90), oud-archivaris van de gemeente Flaarlem, overleden. 20 De eerste paal wordt geslagen voor 20 woningen in de Assendelverstraat 21 simon buiskool (81overleden, oud-secretaris van het Koninklijk Toonkunst Mannenkoor Zang en Vriend schap. 24 GEORGE oversteegen (87) te Utrecht overleden, in de jaren twintig lid van de Haarlemse gemeenteraad voor de Anti-Stemdwang Partij. 26 Bij een brand in de Oslostraat komt een 63-jarige man om het leven. Op kerstavond brandt een woning uit in de Wouwermanstraat. De tien gezinsleden blijven ongedeerd. 29 simon koster (87) overleden, oud-hoofdredacteur van Haarlems Dagblad. 31 Laatste dag voor het Marinehospitaal te Overveen tot opname van burgers. De polikliniek blijft geopend tot het hospitaal definitief gesloten wordt. 261

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1989 | | pagina 263