Over de auteurs A.M. VAN DEN broek (1932) publiceert regelmatig over de topografie van Haarlem en omstreken. HELEN VAN der eem (1961) is als archiefambtenaar ver bonden aan het Gemeente-archief Haarlem. Zij houdt zich o.a. bezig met inventarisatie van archieven en studiezaaldienst. coRiEN glaudemans (1955) studeerde geschiedenis in Leiden, is tot i maart 1990 archivaris van de gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude en na die datum van de gemeente Brielle. j.w.m. herbermann is lid van de Historische Werk groep Haerlem. marja keyzer is bibliothecaris van de Vereeniging ter bevordering van de belangen der Boekhandels te Am sterdam. kitty KiLiAN 1960) studeerde geschiedenis aan de Rijksuniversiteit Utrecht en is momenteel werkzaam als freelance journaliste. B.M.J. speet (1951) studeerde geschiedenis aan de Uni versiteit van Amsterdam, publiceert regelmatig over de geschiedenis van Haarlem en is thans voorzitter van de Historische Werkgroep Haerlem. A.G. VAN DER steur (1938) is werkzaam in het kleding bedrijf Gerard A. van der Steur aan de Kruisstraat en in het Historisch Antiquariaat A.G. van der Steur aan de Nieuwe Gracht te Haarlem. Hij publiceerde diverse boeken en artikelen betreffende de geschiedenis van Haarlem en Warmond en over genealogie en loka le/regionale geschiedenis in het algemeen. c.w.d. vrijland 1916) publiceert sedert 1940 regel matig in de Jaarboeken Haerlem over buitenplaatsen in de gemeente Bloemendaal. In de periodiek van de Stichting Ons Bloemendaal schreef hij enkele korte ar tikelen. Een opstel over één Haarlems buiten is opge nomen in Liber Amicorum jhr.mr. C.C. van Valken burg. Een familie-uitgave over Elswout c.a. zag in 1939 het licht. Hij verleende medewerking aan het bewerken 281

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1989 | | pagina 283