tie en cultuur), drs. e.f. stoové (welzijn, sociale zaken en gezondheidszorg), ir. a. de koeyer (natuur en mi lieu), h.a.j. moné (gemeentewerken), mr. j.k.m. van eijsden (bouwen, wonen en economie), en tot hoofd bestuursdienst mr. m.h. kamphuis. De zes vormen sa men het Algemeen Management Team (amt). 19 Vanwege de Bomenstichting wordt door wethouder sik- ma op het Stationsplein een plataan geplant, geschonken door de 150-jarige Spoorwegen. 20 In aanwezigheid van staatssecretaris wallage wordt in het gemeentelijke concertgebouw een nationaal onder- wijssymposium gehouden. 21 De gemeenteraadsverkiezing levert voor Haarlem de volgende uitslag op: PvdA 11 zetels (16 in 1986), cda 9 (10), WD 6 (8), D'66 8 (3), Groen Links 4 (2), Centrum Democraten 1 (0). (zie 25/3 en 1/5) 23 De heropening en reorganisatie van de Sint Liduina- school aan de Timorstraat worden met veel vertoon gevierd. Mevrouw riet bot viert haar 40-jarig jubileum als ge zinsverzorgster in Haarlem. 25 Mevrouw miep brave-maks (75) uit Bentveld overle den, tijdens de oorlogsjaren particulier secretaresse van koningin Wilhelmina en prins Bernhard. charlotte hulshoff (76) overleden, oud-lerares mu ziekcentrum Zuid-Kennemerland en van Koorschool Bavo-kathedraal. 27 Directeur h. scheffelaar bij zijn afscheid van Open bare Werken benoemd tot officier Oranje-Nassau. 30 loes van der horst neemt in het Frans Halsmuseum de haar toegekende Judith Leyster Prijs in ontvangst. Bij zijn afscheid van de gg en gd wordt directeur en administrateur n. lagerweij benoemd tot ridder Oran je-Nassau. n. van keulen (88), oud-koster van de St. Josephkerk en oud-conciërge/suppoost van het voormalig bisschop pelijk museum, overleden. 31 Twee Haarlemmers verongelukken bij een verkeerson geval op de Haarlemmerweg in Amsterdam. April 1 Cuba wint de zesde Haarlemse Volleybalweek, na in de finale in de Kennemer Sporthal Nederland verslagen te hebben. 3 Een groot gedeelte van het personeel in de Kennemer zieken- en verpleeghuizen heeft zich in het zwart gesto ken uit protest tegen de gang van zaken bij de cao- onderhandelingen. 237

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1990 | | pagina 239