t. dorland overleden, organist, lid van de kerkeraad en voorzitter van de commissie van beheer van de Pel- grimkerk. 4 Ter gelegenheid van de nationale boomfeestdag planten onder supervisie van wethouder sikma leerlingen van verscheidene scholen samen met de Jonge Socialisten 300 bomen in de Haarlemmerhout. 6 De heer ruud van ooijen neemt als leraar afscheid van de Alwin Scholengemeenschap. Wethouder van son opent aan de Zoetestraat het Keer punt, een dagcentrum voor (ex-)psychiatrische patiën ten. 7 Het Haarlems Akkordeonorkest viert met een jubileum concert zijn 50-jarig bestaan. 11 Een file mestspuiters, besproeiingsmachines en grasrol lers trekt voorbij het stadhuis als afscheidsgroet van de Gemeentelijke Diensten Sport- en Jeugdzaken en Hout en Plantsoenen jegens wethouder piet sikma en de raadsleden jan rodink, tinus van de water, paul captijn en henk Gerritsen - leden van de desbetref fende raadscommissie - die niet meer in de gemeen teraad zullen terugkeren. klaas bolt (63) overleden, organist van de Grote of St. Bavokerk. Wethouder p. van der ham (Bloemendaal) opent de uitbreiding van het wandelgebied in Elswout. 12 hanneke rietman (47) overleden, voorzitter van de softballvereniging Kinheim. Dr. g. LANGEMEiJER (86) te Bloemendaal overleden, voormalig advocaat-generaal en procureur-generaal bij de Hoge Raad. 13 De eerste gasten nemen hun intrek in het motel Haarlem- Zuid. 16 De F.C. Haarlem eindigt op de laatste plaats in de ere divisie en degradeert naar de eerste divisie. Tot 21 april wordt in Haarlem het internationale Saint- Albans Jongerenfestival gehouden. 17 Burgemeester schmitz opent in de kloostergangen van het stadhuis de expositie 'Jeugd in oorlog en verzet'. De onderhandelingen over de bezetting van de wethou derszetels in Haarlem leiden tot de 'Nacht van Mooij': de Partij van de Arbeid blijft buiten het college. D'66, cda en WD komen tot een akkoord. De socialisten staan voor het eerst sinds 1923 buiten spel. Als vierde poot aan het Haarlemse binnenstadspastoraat fungeert de Groenmarktkerk al stiltecentrum. 23 Directeur jan prins van Prins Staalhandel bv in de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1990 | | pagina 240