3 De Unie van Vrijwilligers (uw) sluit haar 50-jarig ju bileum af met het planten van een koningslinde op de hoek van het Van Zeggelenplein en de Anna Kaulbach- straat. 5 Het Foster Parentsplan ontvangt 6.000,— die leerlin gen van het Mendelcollege bij elkaar geschaatst hebben. Burgemeester schmitz reikt sandar beersma uit Sant poort en ralph muskens uit Haarlem de Carnegie Hel denmedaille uit wegens hun redding van twee mensen uit Spaarndam die in verdrinkingsnood verkeerden. 6 De Haarlemse woningbouwvereniging Spaarne en Groot Haarlem besluiten tot fusie en gaan per 1 januari verder als de Haarlem Veste. jozef stanek uit Haarlem, gekozen burgemeester van het Tsjechische Svetla, als zodanig geïnstalleerd. gerard hes neemt afscheid van de Dienst Sport- en Jeugdzaken, waar hij als consulent werkzaam was. 7 Koninklijke onderscheiding, uitgereikt door hoofdcom missaris r. straver, voor politie-inspecteur g.n. ver hoeven bij diens afscheid als hoofd van de recherche. 8 Deken timmermans installeert in de Sacramentskerk aan de Dennenweg te Bloemendaal de theologe landa rave als pastoraal werkster in de twee Bloemendaalse parochies en die van Overveen. 10 In de hal van het Gebouw Noord-Holland aan het Hout plein wordt een beeld van frank rosen in gebruik geno men. h. hesseling (63) te Limmen overleden, oud-algemeen directeur van de Stichting Consultatie Bureau Alcohol en Drugs (cad) te Haarlem, de kliniek voor verslavings- ziekten Het Spaarne en Drugshulpverlening Zaanstreek. 12 Tijdens een Soiree in het museum geven de Vrienden van het Frans Halsmuseum de restauratie van twee klok ken ten geschenke en een passepartoutsnijmachine. De r.k. Land- en Tuinbouwbond (ltb) viert zijn 75- jarig bestaan in Treslong te Hillegom na een pontificale eucharistieviering in de Haarlemse kathedraal. T3 De gevels van de Zijlstraat worden in oranje spotlights gezet. 14 Mr. w. eggenkamp neemt afscheid als hoofd van de afdeling Openbare Werken ten stadhuize. branka van roon, directeur van de Gemeentelijke Ge neeskundige en Gezondheidsdienst, neemt afscheid. 15 De Dienst Hout en Plantsoenen brengt een groenstruc tuurplan uit met een aantal voorstellen om Haarlem van meer groen te voorzien. 16 Haarlem houdt een koopzondag, kompleet met levende have in en rond een kerststal op de Grote Markt. 254

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1990 | | pagina 256