Over de auteurs Elisabeth de bièvre. Na haar doctoraal examen in 1968 aan de kunst-historische faculteit van de Rijks Uni versiteit te Utrecht, werkte Elisabeth de Bièvre freelance in verschillende onderwijsinstellingen in Engeland, Italië en de Verenigde Staten. Haar vaste woonplaats is Nor wich, Engeland, waar zij part-time les geeft aan de Uni versiteit van East-Anglia. In 1986 promoveerde zij aan het Courtauld Institute, London University op het proef schrift: The Architecture and Decoration of Townhalls in the United Provinces. Na verschillende artikelen, werkt zij nu aan een boek over het ontstaan en de ontwikkeling van zes Hollandse steden. a.m. van den broek (1932) publiceert regelmatig over de topografie van Haarlem en omstreken. j.c. cramer, Haarlem 1916, studeerde bouwkunde aan de M.T.S. (thans H.T.S.) te Haarlem. Was van 1946 tot 1984 directeur/eigenaar van Bouwbedrijf Cramer, was voorts van 1933 tot 1978 als vrijwilliger verbonden aan de Haarlemse brandweer, vanaf 1964 in de functie van ondercommandant. h.j.ph.g. kaajan 1949) is als archiefambtenaar verbon den aan het Rijksarchief in Zuid-Holland. Hij publiceert regelmatig over kerkelijke onderwerpen. marja keyzer is bibliothecaris van de Vereeniging ter bevordering van de belangen der Boekhandels te Am sterdam. Historische Werkgroep Haerlem, onder redactie van b.m.j. speet 1951Speet studeerde geschiedenis aan de Universiteit van Amsterdam, publiceert regelmatig over de geschiedenis van Haarlem en was voorzitter van de Historische Werkgroep Haerlem tot i januari 1991. a.g. van der steur (1938) is werkzaam in het kleding bedrijf Gerard A. van der Steur aan de Kruisstraat en in het Historisch Antiquariaat A.G. van der Steur aan de Nieuwe Gracht te Haarlem. Hij publiceerde diverse boeken en artikelen betreffende de geschiedenis van Haarlem en Warmond en over genealogie en lokale/ regionale geschiedenis in hét algemeen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1990 | | pagina 274