Burgemeesters woning te Katwijk Airey-systeemwoningen te Eindhoven en Enschede Hervormd Rusthuis, Gronauseweg te Enschede Winkelcomplex Bischof te Hengelo Gedeeltelijke verbouwingen en uitbreidingen van de Twentse banken te Lisse, Hillegom, Aalsmeer Medische Faculteit en Tandheelkunde van de Vrije Universi teit te Amsterdam Bejaardenhuis De Olijftak te Heemstede Kassencomplex van de Rijks Universiteit te Haren (Gronin gen) Bejaardenhuis Huis aan de Poel te Amstelveen Nederlandse Huistelefoon Maatschappij in de Binckhorst te Den Haag Hotel Kiebert aan het noordelijk einde van de Boulevard Pau- lus Loots te Zandvoort Flatgebouw aan de Boulevard Barnaart-Karel Doormanstraat te Zandvoort Lagers School in het Bezuidenhoutkwartier te Den Haag Nieuwbouw AMRO-bank, Thorbeckeplein-Amstelstraat-He- rengracht, met verbouw en uitbreiding van het Hoofdkan toor Amsterdamse Bank (arch. Berlage) te Amsterdam Drie wooncomplexen in Amsterdam-Noord, Markengouw- Katrijpstraat-Schoorlstraat Bejaardenhuis Het Schouw, Th. Weversweg in Amsterdam- Noord Diverse gebouwen van het Fundamenteel Onderzoek der Ma terie (F.O.M.) te Amsterdam en Fort Rijnauwe te Jutfaas Confectiebedrijf Berghaus, Kon. Wilhelminaplein te Amster dam Polikliniek voor Philips te Eindhoven Nederlandse Bank aan de Boompjes te Rotterdam Nederlanse Bank te Nijmegen Afbouw en voltooiing van het Stadhuis te Leiden na overlij den van de architect Blaauw De Raad van Arbeid aan de Wibautstraat te Amsterdam Het Hoofdkantoor van Ballast-Nedam aan de Wibautstraat te Amsterdam (inmiddels afgebroken) Prefab-betonelementensysteem voor het beschermen van Rijksmonumenten in oorlogstijd in opdracht van het Minis terie van Defensie en Rijksdienst voor de Monumenten Fotoverantwoording: foto's van de heren Droste, Van Liemt en Stanëk: United Photo s De Boer, Haarlem. 249

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1992 | | pagina 249