21 Het Haarlemmerhout-kinderfestival wordt één brok zomer- plezier. Het Haarlems Koninklijk Mannenkoor Zang en Vriendschap wint zes eerste prijzen op een zangersconcours te Lingen in Duitsland. 23 Leerlingen van het r.k. lyceum Sancta Maria blijken met hun sponsorloop van 10 juni, in het kader van het 60-jarig jubi leum van hun school, tienduizend gulden binnengehaald te hebben. Zij adopteren zeven beuken, die het Sancta-bos gaan heten. Met een spectaculaire taptoe op de Grote Markt neemt het militair garnizoen na een receptie in de Gravenzaal afscheid van Haarlem. Er verschijnt een rijk geïllustreerd boek getiteld 'Garnizoensstad Haarlem', geschreven door marcel bulte 24 De eerste prijs in de batterijwedstrijd wordt door leerlingen van de Dr. J. Waterinkschool gewonnen, 347 kilo ingeza meld. Wethouder c. mooij reikt de prijs uit. De gemeenteraad gaat akkoord met het Spaameplan: minder verkeer, meer vertier langs het Spaarne. 25 Mevrouw nijssen-van zijl neemt als kleuterleidster af scheid van de Aloysiusschool in Overveen. 26 Voorzitter m. de vries van City Haarlem overhandigt de eer ste gratis parkeermunt aan wethouder r. gieske. In het Kenaupark wordt gedurende tien dagen een theater- en muziekspektakelstuk gehouden onder de noemer De Parade. h.a.a. bogaard nieuwe voorzitter Katholieke Bond van Ouderen (kbo) in Haarlem. Leerlingen van de basisschool de Schoterkring vormen een Chinese draak ter opening van hun nieuwe schoolgebouw. Ontwerper is stadsarchitect thijs asselbergs. Wethouder mooij verleent officiële assistentie. De gemeenteraad besluit, dat de terrassen 's nachts om één uur moeten sluiten. 27 Het Centraal-Wonenproject in de Romolenpolder gaat van start. Feest in Haarlem-Noord na de herprofilering en betere bevei liging van de Spaarnhovenstraat. Ten gevolge van de reorganisatie en bezuiniging zal het ptt- expeditieknooppunt aan de Westergracht de sorteerafdeling sluiten. De bewoners van de Roosveldstraat in het Garenkokerskwar- tier vieren het 100-jarig bestaan van hun straat: zij brengen een gedenkplaat aan. 266 611 AAD NEEVEN.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1992 | | pagina 266