Muggenbult in (ton elizem) een Prins Carnaval. De Willem van Oranjeschool wint het Haarlemse schooldam- kampioenschap. In een rapport van een vakgroep van d'66 wordt het voorstel gedaan Haarlem in drieën te delen: Haarlem, Schoten en Schalkwijk. margreeth de boer (pvdA), gedeputeerde van Noord-Hol land, benoemd tot commissaris der koningin in Drenthe. Wethouder r. gieske en brandweercommandant j. wink ont hullen een bord met daarop de bouwtekening van de brand weerkazerne, waarheen ook de Centrale Post Ambulance dienst en de Ambulance Hulpverleningsdienst zullen ver huizen. w. van liemt (84) overleden, van 1965 tot 1976 wethouder in Haarlem. HENK duinker neemt afscheid als voorzitter van de Haar lemse Voetbalbond (hvb). De Scholengemeenschap Haarlem bestaat 100 jaar. Blijkens plannen van de gemeentelijke sector Natuur en Mi lieu moeten Molenplas, Meerwijkpias en Poelpolder één wa terpark worden zonder intensieve recreatie. De gemeenteraad gaat akkoord met het plan van de raadsle den vlieger en van der geest om de Kunstijsbaan Kenne- merland niet alleen in stand te houden maar die ook uit te breiden met verscheidene attracties. Directeur jhr. a. testa van de nzh ontvangt de eerste video band waarop de Haarlemmer l.p.j. albers het wel en wee van de blauwe tram heeft vastgelegd. J. kemp (85) overleden, oud-voorzitter van hbc (afd. voetbal) en van de sportraad hbc. Mr. j.n. meijsing, oud-gemeentesecretaris van Haarlem, bij zijn afscheid als regent van het St. Jacobs Godshuis benoemd tot ere-lid van het college van regenten. Verschenen is het boek 'Buitenplaatsen van Bloemendaal', geschreven door wim post en uitgegeven door Schuyt Co. Op haar 95ste verjaardag krijgt mevrouw c. van buuren een bloemenattentie van de woningbouwvereniging Haarlem- Veste omdat zij tevens ruim 70 jaar in hetzelfde huis aan de Patriarchstraat woont. Het koor van de Liduina-Tieners viert zijn zilveren jubileum. Het laatste peloton militairen verlaat de Ripperdakazerne, die gereed gemaakt wordt voor vluchtelingen uit Bosnië. Drie Haarlemmers - r. fukker, j. vegter en d. henny - lo pen op de marathon van New York elfduizend gulden bijeen terwille van de Stichting Gehandicaptensport Zuid-Kenne- merland. Voorzitter c. cramer neemt de cheque in ontvangst

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1992 | | pagina 280