67 1848 Voorstel tot het samenvoegen van 1 Spaarnwoude met Spaarndam 2 Haarlemmerliede (zonder Hofambacht) met Zuid-Schalkwijk 3 Hofambacht met Halfweg. 1849 Voorstel tot samenvoeging van Bloemendaal, Zandvoort, Bennebroek, Heemstede, Berkenrode, Zuid-Schalkwijk, Haarlemmerliede, Halfweg, Spaarnwoude, Spaarndam en Scho ten tot een district. 1849 Voorstel tot het samenvoegen van 1 Bloemendaal, Zandvoort, Spaarnwoude, Spaarndam en Scho ten tot één district 2 Bennebroek, Heemstede, Berkenrode, Zuid-Schalkwijk, Haarlemmerliede, Halfweg tot één district. 1851 Voorstel tot het samenvoegen van 1 Haarlemmerliede met Zuid-Schalkwijk 2 Spaarnwoude met Spaarndam 3 Halfweg met Sloten. 1851 Voorstel tot het samenvoegen van 1 Spaarnwoude met Spaarndam 2 Haarlemmerliede met Zuid-Schalkwijk en Halfweg. 1852 Voorstel tot het samenvoegen van 1 Haarlemmerliede met Zuid-Schalkwijk 2 Spaarnwoude met Spaarndam 3 Halfweg met Sloten. 1852 Voorstel tot samenvoegen van 1 Zuid-Schalkwijk, Haarlemmerliede, Halfweg en een deel van Spaarnwoude 2 rest van Spaarnwoude met Spaarndam. 1853 Voorstel tot het samenvoegen van Haarlemmerliede, Spaarnwoude, Zuid-Schalkwijk en Halfweg. 1856 Voorstel tot het samenvoegen van Haarlemmerliede en Spaarnwoude tot de gemeente Haarlemmerliede. Zuid-Schalkwijk en Halfweg blijven zelfstandig. 1857 Samenvoeging bij wet van Haarlemmerliede en Spaarnwoude tot de gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude. i860 Voorstel tot het samenvoegen van de gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude met Zuid-Schalkwijk en Halfweg. 1863 Samenvoeging bij wet van de gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude met Zuid-Schalkwijk en Halfweg tot een nieuwe gemeente met de naam Haarlemmerliede en Spaarnwoude.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1992 | | pagina 67