1 De gezamenlijke wijkraden van Haarlem-Noord onder scheiden vier kermisexploitanten van de Zaanenlaan met een prijs wegens klantvriendelijkheid, attractiviteit en 'waar voor je geld'. anton Hendriks, ondercommandant, neemt afscheid van de Vrijwillige Brandweer Bloemendaal. Hij wordt onder scheiden met de gouden ere-medaille Oranje-Nassau. 2 Het vrouwenteam van de hockeyclub Bloemendaal terug in de hoofdklasse. 3 In de trouwzaal van het Heemsteedse gemeentehuis doopt burgemeester mr. o.r. van den bosch een naar hem ge noemde tulp, gekweekt door c. van bentem. De tulp heet Jonkheer van den Bosch. 4 Pater fulgentius (karel) van kleef (76), Augustijn, te Venlo overleden; oud-docent van het Mendelcollege en het Triniteitslyceum te Haarlem. De Philomenaschool aan de Eemstraat afgebroken. Op het vrijgekomen terrein zal woningbouw worden gepleegd. 5 De bevrijdingspop in de Haarlemmerhout trekt weer dui zenden belangstellenden. 7 Speeltuinvereniging Kindervreugd in de Slachthuisstraat viert haar 65-jarig bestaan. 8 edmund GiJSBERS, Broeder Penitent, neemt afscheid als pastoraal assistent van de Groenmarktkerk (parochie Anto- nius van Padua). De Haarlemse brandweer presenteert zich aan het publiek in zijn nieuwe kazerne aan de Zijlweg. Wethouder gudde onthult twee kunstwerken, één van tom postma (in samen werking met lex chabracq) en één van fred benjamins. De scoutingwedstrijden op het Naaldenveld in Bentveld worden gewonnen door de Tijgers van de Bos en Duin Groep uit Bloemendaal. 10 Een 27-jarige man wordt aangehouden, die ongeveer 100 misdrijven bekent, de laatste drie jaar gepleegd in Haarlem en omgeving. 11 DICK GROOT (68) na een verkeersongeval overleden, voor zitter van zaalvoetbalvereniging Internationaal, promotor van het zaalvoetbal in het algemeen en het klaverjasspel. 13 De stadspas zal de minimapas in Haarlem vervangen en mogelijk zijn voor alle Haarlemmers naar rato van hun in komen. Tal van winkeliers maakt bezwaren. 15 Bij gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de Stichting Recreatiecentrum voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Kennemerland (sr) wordt een open dag gehouden in De Baan aan het Nauwe Geldelozepad. Burgemeester schmitz geeft het startsein. 271

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1993 | | pagina 271