Over de auteurs A.M. VAN DEN broek (1932) publiceert regelmatig over de topografie van Haarlem en omstreken. paul dirkse 1946) studeerde kunstgeschiedenis aan de Rijksuniversiteit van Leiden en is als conservator werk zaam bij het museum Het Catharijneconvent te Utrecht. r.p. fagel (1962) is als docent verbonden aan de sectie va derlandse geschiedenis van de vakgroep geschiedenis van de Rijksuniversiteit Leiden en bereidt een proefschrift voor over contacten tussen Spanjaarden en Nederlanders tijdens Karei v. nop maas (1949) is gespecialiseerd in negentiende-eeuwse Nederlandse letterkunde. j.w. marsilje (1936) is als universitair docent verbonden aan de sectie middeleeuwse geschiedenis van de vakgroep geschiedenis van de Rijksuniversiteit Leiden. raymonde padmos (1961) studeerde maatschappijge schiedenis aan de Erasmus Universiteit Rotterdam, schreef een doctoraalscriptie over Willem van den Huil en bereidt thans samen met Bert Sliggers de volledige teksteditie van de autobiografie van Van den Huil voor. henri spijkerman (1965) studeerde nieuwe en theoreti sche geschiedenis aan de Universiteit van Amsterdam, volgde de opleiding tot hoger archiefambtenaar aan de Rijksarchiefschool en was aan diverse archiefdiensten ver bonden. Hij inventariseerde het familie- en bedrijfsarchief Waaning-Tilly en publiceert regelmatig over verschillende onderwerpen. drs. j. bart uittenhout 1946) is als architectuur/bouw- historicus werkzaam bij de gemeente Haarlem, sector ge meentewerken afdeling bma en is onder andere adviseur van de Schoonheidscommissie, Monumentencommissie en de Vereniging Haerlem. mr. c.w.d. vrijland i9i6) publiceert sedert 1940 regel matig, onder meer in de Jaarboeken Haerlem, over buiten plaatsen in de gemeente Bloemendaal. Ook verschenen van zijn hand publikaties over de rechterlijke instellingen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1993 | | pagina 296