de milieuregels heeft overtreden inzake de zogenaamde Put van Vink. 11 Wethouder lia kroskinski en de secretaris van de Kamer van Koophandel J. tielenius kruythoff stellen in de Waarderpolder het Groothandelscentrum Bouwmatron in gebruik. Mr. Maria a.c. hofman-bunnik uit Haarlemmermeer, me vrouw y.j. klik en mevrouw m.m. tillema worden als rech ters bij de Haarlemse rechtbank geïnstalleerd. 12 De begrafenisbos De Vrijwillige Liefdebeurs te Haarlem 275 jaar. Wethouder g. roseboom opent aan het Monacopad in de Europawijk het huiskamerproject voor senioren. In Parkwijk (Staalstraat/De Bazellaan) wordt begonnen met de aanleg van een binnentuin en speelgelegenheid voor kin deren. Bewoners van de Lorentzkade en omgeving protesteren te gen het rooien van 41 populieren. c.j. berrevoets overleden, ere- en oudbestuurslid van de knvb, afd. Haarlem. 14 Minister d'ancona onthult de herinneringsplaquette bij de bouw van Pension Spaamezicht, bestemd voor dak- en thuisloze jongeren. 15 Uit een onderzoek blijkt, dat de Sociale Dienst in Haarlem in 1993 voor 2,6 miljoen gulden is opgelicht. n.m. van den brande (68) overleden, oud-gemeenteraads lid (cda) in Haarlem, voorzitter Vervoersbond f.n.v. (sector uitkeringsgerechtigden en gepensioneerden), en actief lid Verenigingsraad Woningbouwvereniging De Vonk. Oud-Koreastrijder jan verdam uit Haarlem onderscheiden met de Korean World Medal. 17 fred siegerist (40) overleden, penningmeester Onze Ge zellen Basketball. w.h.j.a. oldenhave (76) overleden, oud-directeur A.H. Gerhard Mavo. 19 Volgens een representatief onderzoek van Haarlems Dag blad vinden twee van de drie Haarlemmers dat de gemeente raad zijn besluit over het Enschedé-complex moet herzien. 20 De Engelse architecten gary young en gaby higgs horen in combinatie met hun ontwerp voor het Haarlemse Koning stem tot de vijf prijswinnaars in de architectuurprijsvraag Europa. 21 wim franse (58) overleden, archivaris van het Koninklijk Haarlems Mannenkoor Zang en Vriendschap. 22 De gg en gd Zuid-Kennemerland en de Brijderstichting starten volgend schooljaar het project 'De gezonde school 262

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1994 | | pagina 262