Over de auteurs a.m. van den broek (1932) publiceert regelmatig over de topografie van Haarlem en omstreken. marja keyser is bibliothecaris van de bibliotheek van de Koninklijke Vereeniging ter bevordering van de belangen des Boekhandels te Amsterdam. jaap kruisheer 1933) is gepromoveerd op de oorkonden en kanselarij van de graven van Holland en Zeeland en is verbonden aan het P.J. Meertensinstituut van de knaw te Amsterdam als bewerker van het Oorkondenboek van Hol land en Zeeland tot 1299. c.o.A. SCHIMMELPENNINCK van der oiJE (1943) studeerde rechten met bijvakken geschiedenis en is thans gemeente archivaris van Rotterdam en directeur van het Historisch Museum der stad Rotterdam. Hij bereidt een proefschrift voor over de geschiedenis en de waarde van het stedelijk sil houet in Nederland. h. schmitz was in de periode 1953-1987 conrector en le raar geschiedenis te Rotterdam. Hij promoveerde in 1962 op het proefschrift 'Schiedam in de tweede helft van de 19e eeuw' en publiceerde vervolgens over onderwerpen uit de geschiedenis van Rotterdam en Schiedam. henri spijkerman (1965) is historicus en publiceert regel matig over verschillende onderwerpen betreffende de ge schiedenis van Haarlem en Bloemendaal. a.g. van der steur (1938) is werkzaam in het kleding bedrijf Gerard A. van der Steur en het Historisch Antiqua riaat A.G. van der Steur in Haarlem. Hij publiceerde diverse boeken en artikelen betreffende de geschiedenis van Haar lem en Warmond, over genealogie en lokale en regionale ge schiedenis in het algemeen. drs. J. bart UITTENHOUT 1946) is als architectuur/bouw- historicus werkzaam bij de gemeente Haarlem, sector Ge meentewerken afdeling bma, publiceerde veel over architec tuurgeschiedenis in Haarlem en is onder andere adviseur van de Schoonheidscommissie, Monumentencommissie en de Vereniging Haerlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1994 | | pagina 294